13 minutiga 2:0 juhtima läinud Liverpool alistas City ja suurendas eduseisu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Liverpooli mängijad väravat tähistamas.
Liverpooli mängijad väravat tähistamas. Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas liiga liider Liverpool koduväljakul 3:1 tiitlikaitsja Manchester City.

Liverpool juhtis juba 13. minutiks 2:0 – kuuendal minutil avas Fabinho skoori ja seitse minutit hiljem suurendas Mohamed Salah võõrustajate eduseisu. 51. minutil viis Sadio Mane Liverpooli juba 3:0 ette. 78. minutil lõi Bernardo Silva City auvärava.

Tiitlijahi mõistes oli see märgiline võit, Liverpool edestab Cityt nüüd juba üheksa punktiga. Liverpool on kogunud 34 punkti, teisel kohal on Leicester City 26 punktiga ning sama palju punkte on ka kolmandal real paikneval Chelseal, City on 25 punktiga neljas.

Manchester United sai üle pika aja koduliigas võidurõõmu tunda, kui 3:1 alistati Brighton. Võit tõstis Unitedi liigatabelis seitsmendaks.

Pühapäevases kolmandas kohtumises oli Wolverhampton Wanderers kodus 2:1 parem Aston Villast.