Väravavahi eksimus aitas Arsenali tagasi esinelikusse ({{commentsTotal}})

Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel oli esmaspäeva õhtul võidukas Londoni Arsenal, kes alistas võõrsil Watfordi 1:0.

Mängu ainus värav sündis kohtumise kümnendal minutil, kui Watfordi puurilukk Ben Foster ei suutnud kontrollida meeskonnakaaslase söötu ning lõi palli klaarides selle otse vastu Arsenali ründajat Pierre-Emerick Aubameyangi, kellest see võõrustajate väravasse põrkas.

Vaid minut hiljem halvenes Watfordi olukord veelgi, sest meeskonna kapten Troy Deeney sai punase kaardi. Kohtunik Craig Pawsoni arvates oli ründaja küünarnukiga löönud Arsenali mängijat, mistõttu tuli mängija väljakult eemaldada.

Et ülejäänud kohtumise ühemehelises vähemuses mänginud Watford külaliste vastu väravat lüüa ei suutnud, võttis Arsenal mängust kõik kolm võidupunkti ja tõusis neljandaks. Unai Emery hoolealustel on nüüd 66 punkti, sama suur punktisaak on ka ühe mängu enam pidanud viiendal tabelireal paikneval Chelseal. Järgneb Manchester United 66 silmaga.