Kiirelt kaotusseisu jäänud Kalju vandus Norra tippmeeskonnale alla ({{commentsTotal}})

Nõmme Kalju - Narva Trans
Nõmme Kalju - Narva Trans Autor/allikas: Karli Saul/Scanpix

Marbellas treeninglaagris viibiv Nõmme Kalju pidi kontrollmängus tunnistama Norra kõrgliigas mullu kuuenda koha saanud Valerenga 3:0 paremust.

Kalju jäi juba 4. minutil Mikk Reintami õnnetust omaväravast kaotusseisu ning 12. minutil lisas teise tabamuse Herolind Shala, kirjutab Soccernet.ee. Kohtumise lõppskoori vormistas kümmekond minutit enne lõpuvilet penaltipunktilt Valerenga kogenud islandlasest ründaja Matthias Vilhjalmsson.

Mängust jäid pisitraumade tõttu eemale Robert Kirss ja Reginald. Reedel kohtub Marbellas laagerdamist jätkav Kalju seal Norra kõrgliiga mulluse kaheksanda meeskonna Sarpsborgiga.