Talihärm jälitussõidu eel: süües kasvab isu

Foto: ERR

Saksamaal Oberhofis jätkuval laskesuusatamise MK-etapil on tänases jälitussõidus rajal kaks eestlannat. Johanna Talihärm läheb rajale 26. (+1.12), Tuuli Tomingas 42. (+1.47).

"Oluline on see, et esimesel ringil ei tasu ennast konkurentide tempost häirida lasta ja mõelda, et esimesel ringil on jõudu küll, ma nüüd hakkan tegema. Tuleb tiirudele keskenduda, need on jälitussõidus kõige tähtsamad," rääkis ERR-ile Johanna Talihärm.

"Mina olen tavaliselt selline, kellele meeldib algusest peale hooga minna ja viimasel ringil kipub jõud otsa saama," tõdes Tuuli Tomingas. "Eks peabki mõistusega võtma, hästi oluline on see, et kui on tuuline ilm, hoiadki teiste taha ja ei hakka mööda pressima."

"Eks iga päev tuleb endale midagi tõestada," arvas Talihärm. "Tahtmist on küll ja eks näis, mis see lõpuks toob. Ma arvan, et see 26. koht ei ole see, mida jahtima tulin. Süües kasvab isu, nagu öeldakse!"

"Minul on väga hea isu," naeris Tomingas kõrvalt. "Punktid peab ikka ära tooma, muidu oleks kehv aasta."

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: