Arsenali koguni viie väravaga kostitanud Liverpool suurendas edumaad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kübaratrikiga hiilanud Roberto Firmino
Kübaratrikiga hiilanud Roberto Firmino Autor/allikas: AP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas oli Liverpool laupäeval 5:1 üle Arsenalist ning Tottenham sai Wolverhamptonilt ootamatu 1:3 kaotuse, mistõttu suurenes Liverpooli edumaa pühapäevaste mängude eel juba üheksale punktile.

Ainsley Maitland-Niles viis külalismeeskonna Anfieldil küll kiirelt juhtima, aga Roberto Firmino vastas kahe minuti jooksul kaks korda ning viis Liverpooli 16. minutiks 2:1 ette. Juhuse hooleks ei jäetud midagi ning Sadio Mane, Mohamed Salahi ja Firmino tabamustest - neist kaks viimased penaltipunktilt - võeti ülikindel 5:1 võit.

Harry Kane viis varem palli mängu pannud Tottenhami Wolverhamptoni vastu 22. minutil ette, külalismeeskond tegi suurepärase teise poolaja ning võitis Willy Boly 72., Raul Jimeneze 83. ja Helder Costa 87. minuti väravatest mängu 3:1.

Enne pühapäevaseid mänge on Liverpooli edu Tottenhami ees üheksa ja Manchester City ees kümme silma, City sõidab pühapäeval külla Southamptonile.