Regina Oja: suusarajal jääb särtsakusest ja jõust puudu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Eesti laskesuusatajatest nädalavahetusel parima tulemuse teinud Regina Oja usub, et puhta laskmise ja õnnestunud sõidu korral on ta võimeline MK-sarjas 30 parema hulka jõudma.

"Rahule ma tõesti ei jää. Ootused on suuremad. Nagu ma ka varasemalt olen öelnud, siis ma tahan ennast ära realiseerida. Need on sellised okeid tulemused, et ilmselgelt sprindi miinimumeesmärk on jälitussõitu pääseda, aga ma tahaksin, et ma suudaksin nii laskmise kui sõidu klappima panna," peab Oja üheks suuremaks murekohaks stabiilsuse puudumist.

Kui kõrgele võiks nii laskmise kui sõidu õnnestumise korral pürgida? "Ma arvan, et see võiks olla selline top 30. Ma ise usun, et kui ühel päeval see null-null tuleb, siis see emotsioon viimases ringis on see vahe, kas sa lähed tiirust ära nulliga või ühega."

"Ma tean, et minus on see jõud. Muidugi võistlused ei ole samasugused ja see väsimus tuleb vahest kergemini kui teistel kordadel. See peab väga väga hea päev sattuma, aga ma usun, et kui see satub, siis võib täitsa okei tulemus tulla."

"Sellest särtsakusest ja jõust jääb puudu, mida ma siin raja peal vaatan. Tõukan küll, aga kui tõukes sellist jõudu ei ole, siis tulevad need suhteliselt suured sõiduvahed," ei jää Oja enda suusatamisega rahule.

Laskesuusatamise järgmine MK-etapp algab neljapäeval Austrias Hochfilzenis.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: