Madridi Real kostitas Aafrikas asuvat klubi kümne väravaga ({{commentsTotal}})

Marco Asensio ja Alvaro Odriozola (Madridi Real)
Marco Asensio ja Alvaro Odriozola (Madridi Real) Autor/allikas: AP/Scanpix

Hispaania suurklubi Madridi Reali peatreener Santiago Solari tegi võrreldes laupäevaga algrivistuses kümme vahetust, kuid meeskond saavutas karikasarjas 32 tugevama hulgas ikkagi veenva 6:1 võidu.

Laupäeval liigamängus Valencia alistanud Real asus kolmanda liiga klubi Melilla vastu juba avapoolajal 3:0 juhtima: väravad lõid Marco Asensio (33. ja 35. minutil) ja Javier Sanchez (39.).

Teisel poolajal kasvatasid edu Isco (47., 83.) ja Junior Vinicus (75.). Autabamuseni jõudsid ka külalised - 81. minutil realiseeris Yacine Qasmi Aafrika rannikul asuva meeskonna kasuks penalti.

Kuna avamäng võideti võõrsil 4:0, pääses Real kaheksandikfinaali koondskooriga 10:1.

Koha 16 hulgas on praeguseks kindlustanud teiste seas ka Barcelona, Madridi Atletico, Valencia ja Sevilla. Kõik nad lükkasid konkurentsist mõne kolmanda või neljanda liiga klubi.