Vassiljev muredest vigastustega: ettevalmistusperiood saab väga tähtsaks

Foto: ERR

Viiel korral Eesti jalgpallikoondise aasta ilusaima värava löönud Konstantin Vassiljev usub, et Mattias Käit võitis seekordse Hõbepalli teenitult. Ühtlasi loodab keskväljamootor, et teda kimbutanud vigastusmured on nüüd selja taha jäänud.

Mattias Käit võitis Hõbepalli esmakordselt, auhinna sai Fulhamis leiba teeniv Käit värava eest, mille ta lõi Küprose võrku. "Parim värav võitis kindlasti, siin pole mingit kahtlust," kinnitas ERR-ile Vassiljev. "Tingimused, mis seda väravat ümbritsesid, olid emotsionaalselt kõrged ja löögikvaliteet samamoodi. Ükskõik millisest aspektist vaadates oli see kindlasti aasta parim värav."

Vassiljev hindas möödunud aastat individuaalse vaatenurga alt keeruliseks. "Algus oli väga okei, kevadel ja sügisel tekkinud terviseprobleemid rikkusid kahjuks muljet. Kahjuks ei suutnud viimasel hetkel meistritiitlit võita ja praegune olukord uues klubis on keerulisem kui eelmises. Loodan, et läbime ettevalmistusperioodi takistusteta ja oleme suutelised olukorda parandama ning oma hooaja lõpetama nii kõrgel kohal kui võimalik. On selge, et sellel hooajal võitleme püsima jäämise eest. Loodan, et see aasta toob positiivset emotsiooni juurde."

On Poola liiga ühtlane või on meeskond mänginud kehvemini kui ootaks? "Pigem ütleks, et liiga on keeruline," tõdes Vassiljev. "Kindlasti ei mänginud me esimeses pooles treeneriga halvasti, lihtsalt meie realiseerimisprotsent oli nii väike, et me ei suutnud punkte koguda. Praegu on meie mäng stabiliseerunud, aga väravaolukordades oleme lahendamisega hädas. See paus tuleb kasuks, et seda parandada ja oleme selles liigas kindlasti võimelised võitma ükskõik keda."

Enda vigastusmured on selja taha jäetud ja kõik on korras? "Tundub nii. Alati võib midagi juhtuda, aga just ettevalmistusperiood saab väga tähtsaks. Kuu aega on aega ennast füüsiliselt ja vaimselt raskeks hooajaks ette valmistada."

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: