Esikuuikus lõpetanud Strolia: tunnen alati eestlaste poolehoidu

Foto: Kuvatõmmis

Laskesuusatamise MK-etapil Ruhpoldingis tegi ühisstardist sõidus hea tulemuse leedukas Vytautas Strolia, kes tegi nelja tiiru peale ühe möödalasu ning sai lõpuks kuuenda koha.

Vytautas, kõik Eesti laskesuusatamise fännid elavad sulle kaasa! Kuues koht, võib-olla kõige tähtsam sõit sinu karjääris?

Ma ei tea, kas just kõige tähtsam, olen korra ka neljas olnud. Ühisstardist sõidu kuuenda koha üle olen aga väga õnnelik. Muidugi tunnen alati eestlaste poolehoidu ja olen kogu riigile väga-väga tänulik! Tunnen seal end nagu kodus ja see on minu jaoks tähtis.

Viimasesse lasketiiru jõudes olid sul kõik võimalused isegi pjedestaalikoht saavutada, aga tegid ühe möödalasu. Kas see valmistas sulle pettumust?

Ma ei tunne pinget, et ma peaksin pjedestaalikohal lõpetama. Üritan lihtsalt enda tööd teha. Eksisin, ei keskendunud piisavalt ja selline on tulemus. Mõnikord eksid esimeses tiirus, mõnikord viimases: ma ei tundnud pinget, tegin lihtsalt möödalasu.

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: