Eesti võimlemise segavõistkond teenis juunioride EM-il kuuenda koha

Eesti juunioride võimlemise segavõistkond
Eesti juunioride võimlemise segavõistkond Autor/allikas: European Gymnastics

Luksemburgis toimunud TeamGym Euroopa meistrivõistlustel kogus Eesti naiste ja meeste võimlemise segavõistkond 41.275 punkti ning saavutas kokkuvõttes kuuenda koha. Segavõistkondade juunioride Euroopa meistriks krooniti Taani (53.875), kelle järgnesid Rootsi (53.100) ja Suurbritannia (52.600).

12-võimlejast koosnev võistkond sooritas võistluse raames kolm kava: vabakava, trampetihüpped, akrobaatikaraja hüpped. Delegatsioonijuhi Angeliina Semjonova sõnul esitavad võistluse käigus võistkonnad kavu kordamööda ning pealtvaatajate jaoks on see väga atraktiivne ja kaasahaarav. "TeamGym on sündinud Skandinaavias ning Eesti ja teiste Euroopa riikide osavõtt näitab, et ala areneb ning aastast aastasse kasvab osalevate võistkondade arv. Eesti on ennast tõestanud ning oleme saavutanud taseme, kus suudame pakkuda konkurentsi."

Eestit esindasid TeamGym EM-il Kirill Meinert, Andrei Zaikin, Dmitri Petrogradov, Mikael Liskmann, Mihail Romanov, Aleksandra Kudrjavtseva, Polina Sirjajeva, Evelin Birgitte Ingermann, Adriana Gorbunova, Maria Martõnova ja Serafima Gutman.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: