Carolina alistas Houston'i ja jätkab võidulainel

Kohtumine Carolina ja Houston'i vahel
Kohtumine Carolina ja Houston'i vahel Autor/allikas: SCANPIX/AP

Eesti aja järgi reede varahommikul toimus ameerika jalgpalliliiga (NFL) kolmanda nädala esimene kohtumine. Carolina Panthers alistas Houston Texans'i tulemusega 24:9.

Carolina alustas kohtumist tugevalt ja läks esimene veerandaeg 7:0 juhtima, kui touchdown'i skooris Carolina mängujuht Sam Darnold. Teisel veerandajal sai Houston ka tabloole, kui mängujuht David Mills leidis oma sööduga Lamar Milleri ning vähendas Houstoni kaotsuseisu vaid ühele punktile.

Enne esimese poolaja lõppu sai Carolina staarmängija Christian McCaffrey vigastada. Esialgsete andmete kohaselt vigastas McCaffrey reieluud, ent ei ole veel teada kui pikk mängupaus mängijat ees ootab.

Kolmandal veerandajal sööstis Carolina mängija Tommy Tremble puutumatult üle väravajoone ja suurendas Carolina edusseisu kaheksale punktile. Enne veerandaja lõppu skooris Carolina lööja Zane Gonzales veel kolm punkti ja Carolina läks viimasele veerandajale 17:6 eduseisul.

Houston küll suutis neljanda veerandaja alguses kolm punkti skoorida, ent nende lootus mäng võita kustus lõplikult, kui Carolina mängujuht Sam Darnold jooksis üle väravajoone ja sai kirja oma mängu teise touchdown'i.

Carolina võitis kohtumise tulemusega 24:9 ja on võitnud kõik kolm seni peetud mängu. Houston'il on nüüd üks võit ja kaks kaotust. NFL-i kolmas nädal jätkub Eesti aja järgi pühapäeva õhtul ja esmaspäeva varahommikul.

Toimetaja: Henrik Laever