Võidukas Bayern kasvatas tabelitipus edumaad

Bayerni võiduvärava löönud Thomas Müller Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Saksamaa jalgpalli meistrivõistlustel teenis pühapäeval hooaja 11. võidu valitsev meister Müncheni Bayern, kes sai 2:1 jagu Freiburgist.

Kohtumist võõrustanud Bayern haaras eduseisu juba seitsmendal mänguminutil, mil Thomas Mülleri söödust skooris Robert Lewandowski. Teisel poolajal viigistas Freiburg küll Nils Peterseni tabamusest seisu, aga Thomas Mülleri 74. minuti värav tõi võidupunktid Bayernile.

Liigatabeli liidrina jätkava Bayerni edu lähima jälitaja Leipzigi ees on nüüd neljapunktiline. Vastavalt kolmandat ja neljandat kohta hoidvad Leverkuseni Bayer ja Dortmunndi Borussia jäävad maha seitsme silmaga.