Manchester United tõusis liider Liverpooliga ühele pulgale

Manchester United - Aston Villa Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jätkab heas hoos Manchester United, kes sai reedel kodus 2:1 jagu Aston Villast.

Kaheksanda võidu viimasest kümnest mängust teeninud United asus juhtima 40. mänguminutil, mil Aaron Wan-Bissaka söödust sai jala valgeks Anthony Martial. Teisel poolajal viigistas Bertrand Traore küll külaliste eest seisu, ent mõni minut hiljem oli ManU eest penaltist täpne Bruno Fernandes, tuues võõrustajatele kolm võidupunkti.

Võidukas United on nüüd 16 mänguga kogunud 33 punkti, mida on sama palju kui suurrivaalist tabeliliidril Liverpoolil. Valitsev meister edestab Manchesteri meeskonda tänu paremale väravate vahele.

Teises reedeses kohtumises kaotas hooaega hästi alustanud Everton kodus 0:1 West Ham Unitedile. Külaliste võiduvärava lõi 86. minutil Tomas Soucek. Everton jätkab 29 punktiga neljandal kohal, West Ham on 26 silmaga kümnes.