Leicester tõusis teiseks, kuus väravat löönud ManU kolmandaks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1608481440000 | amCalendar}}
Manchester Unitedi mängijad
Manchester Unitedi mängijad Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Leicester City pühapäeval võõrsil 2:0 Tottenham Hotspuri, Manchester United lõi Leedsile lausa kuus väravat.

Külalismeeskonna esimese värava lõi avapoolaja üleminutitel penalti realiseerinud Jamie Vardy, 59. minutil kanti Toby Alderweireldi nimele omavärav. Päeva esimeses matšis mängisid Brighton ja Sheffield United 1:1 viiki.

Manchester United alistas Leeds Unitedi väravaterohkes mängus 6:2, sealjuures viis Scott McTominay kahe kiire tabamusega ManU juba kolmandaks minutiks 2:0 juhtima. Kaks väravat lisas ka Bruno Fernandes, üks tabamus kanti nii Victor Lindelöfi kui Daniel Jamesi nimele.

Tottenham on viimasest kolmest mängust kogunud vaid ühe punkti, eelmises voorus jäädi 1:2 alla tabeliliidrile Liverpoolile. Valitsev meister on kogunud 31 punkti, Leicester tõusis 27 punktiga teisele kohale ning kolmas on 26 silma kogunud ManU. Tottenhamil on viimastest üks punkt vähem.