Bayern pääses Leipzigi vastu raske viigiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Thomas Müller
Thomas Müller Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas mängis tiitlikaitsja Müncheni Bayern kodumurul RB Leipzigiga kuueväravalises põnevuslahingus 3:3 viiki.

Kohtumise avavärava lõi 19. minutil Christopher Nkunku (Leipzig), ent Jamal Musiala ja Thomas Mülleri (mõlemad Bayern) tabamused viisid peatselt juhtima Bayerni. Võõrustajad jõudsid eduseisu nautida aga paar minutit, sest siis viigistas Justin Kluivert Leipzigi eest seisu ja teise poolaja algul viis Emil Forsberg külalised 3:2 juhtima. Bayerni päästis kaotusest Thomas Müller, kes viigistas 75. minutil seisu 3:3-le.

Viigist enamat ei suutnud ka Dortmundi Borussia, kelle mäng Frankfurdi Eintrachtiga lõppes tulemusega 1:1. Kohtumist võõrustanud Frankfurt läks juhtima Daichi Kamada üheksanda minuti tabamusest, kuid Giovanni Reyna 56. minuti iluvärav päästis Dortmundile viigipunkti.

Liigatabeli tipus jätkab kümne mängu järel 23 punkti kogunud Müncheni Bayern, kes edestab Leipzigi kahe ja Dortmundi nelja punktiga. Neljandat kohta hoidev Leverkuseni Bayer, kes peab oma kohtumise pühapäeval, tõuseks Schalke alistamisel teisele tabelireale.