Sorga ja D.C. United kaotasid hilistest väravatest, Higuain eksis penaltiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Erik Sorga
Erik Sorga Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Eesti jalgpallikoondislase Erik Sorga koduklubi D.C. United kaotas Põhja-Ameerika jalgpalli profiliigas MLS New England Revolutionile 0:2.

Sorga sekkus vahetusest väljakule 68. minutil, kui seis oli veel 0:0. Argentiinlase Gustavo Bou värav 86. ja poolaka Adam Buksa tabamus 90. minutil andsid Massachusettsi võistkonnale lõpuvileks siiski võidu.

Sorga koduklubi on 14 vooru järel idakonverentsis viimasel ehk 14. kohal, kuigi näiteks kaheksandal kohal olevast Montreal Impactist lahutab neid viis punkti.

Pühapäeval käisid Miami Interi eest väljakul nii Gonzalo Higuain kui Blaise Matuidi, kuid ei suutnud oma võistkonda päästa 0:3 kaotusest Philadelphia Unionile. Higuain jättis sealjuures realiseerimata penalti. Miamil on sarnaselt D.C. Unitedile 11 punkti ja nad on idakonverentsis Sorga tiimi ees eelviimasel kohal.