Tottenham alistas Evertoni, Lloris tõreles Soniga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Hugo Lloris, Lucas Moura ja Heung-min Son
Hugo Lloris, Lucas Moura ja Heung-min Son Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Tottenham Hotspur koduväljakul Evertoni 1:0 ja kerkis tabelis kaheksandaks.

Mängu ainsa värava lõi 24. minutil Evertoni kaitsja Michael Keane, kes saatis nahkkera oma puuri. Tottenhami peatreener Jose Mourinhole tähendas see 200. võitu Premier League's.

Kohtumise poolajal võisid televaatajad märgata ka sõnavahetust Tottenhami väravavahi Hugo Llorisi ja ründaja Heung-min Soni vahel. Prantslasest väravavaht polnud rahul korealase kaitsetööga.

Mängu lõpus olid tunded lahtunud ja mehed embasid üksteist võidu puhul. "Minu ja Sonny vahel juhtunu käib vahel jalgpalli juurde," kommenteeris Lloris. "Probleemi pole. Nägite mängu lõpus, et olime enam kui õnnelikud."