Tunjov ja SPAL mängisid kolmandal üleminutil Milani vastu võidu maha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

SPAL - AC Milan
SPAL - AC Milan Autor/allikas: SCANPIX/ZUMA PRESS

Itaalia jalgpalli kõrgliigas ei suutnud Eesti noortekoondislase Georgi Tunjovi koduklubi SPAL võidulainele naasta, kui kodus mängiti AC Milaniga 2:2 viiki.

SPAL asus kohtumist juhtima 13. minutil, mil skoori avas Mattia Valoti. 38-aastane vanameister Sergio Floccari kahekordistas veerand tundi hiljem tõelise iluväravaga võõrustajate eduseisu, kuid poolaja lõpus said ohjad enda kätte külalised.

Marco D'Alessandro punane kaart jättis SPAL-i 43. minutil vähemusse ja teisel poolajal sai kollase kaardi veel kolm võõrustajate mängijat. Rafael Leao (Milan) lõi 79. minutil ühe värava tagasi ja kolmandal üleminutil tõi Francesco Vicari omavärav tabloole viiginumbrid.

Georgi Tunjov kuulus SPAL-i pingile, aga mänguaega ei teeninud.

Liigatabelis jätkab SPAL eelviimasel kohal, olles kogunud 19 punkti. Püsimajäämise tagav 17. koht jääb seitsme silma kaugusele.