Barcelona ei suutnud taas võita ({{contentCtrl.commentsTotal}})

FC Barcelona
FC Barcelona Autor/allikas: SCANPIX / Zuma Press

Hispaania jalgpalli kõrgliigas kaotas Barcelona kolmandat korda viimase nelja vooru jooksul punkte, kui viigistas kodus Madridi Atleticoga 2:2.

Diego Costa omaväravast asus Barcelona 11. minutil juhtima, aga kaheksa minutit hiljem Saul viigistas. Teise poolaja alguses realiseeris Lionel Messi penalti, aga 62. minutil vastas samaga taas Saul.

Messi sai aga kirja oma karjääri 700. tabamuse. Ta on 630 väravaga Barcelona kõigi aegade suurim väravakütt, millele lisanud 70 väravat Argentina koondise särgis.

Sevilla alistas võõrsil Leganesi 3:0 (23., 35. Oliver Torres, 82. Munir El Haddadi) ja jõudis liigatabelis kolmandal kohal olevast Atleticost vaid paari punkti kaugusele.

Tabelis esikohta hoidval Madridi Realil on nüüd Barcelona ees ühepunktine edu. Lisaks on pealinnaklubil varuks neljapäevane mäng kodus Getafega.