NHL: Columbus Blue Jackets lõpetas kaheksamängulise kaotuste seeria ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Emil Bemström (nr 52) koos meeskonnakaaslastega võiduväravat tähistamas.
Emil Bemström (nr 52) koos meeskonnakaaslastega võiduväravat tähistamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL peeti läinud ööl üks kohtumine, kus Columbus Blue Jackets sai kodujääl lisaajal 4:3 jagu Ottawa Senatorsist. Sellega lõpetas Blue Jackets enda kaheksamängulise kaotuste seeria.

Blue Jacketsi võiduvärava viskas Emil Bemström, kui lisaaega oli mängida jäänud 25 sekundit.

Normaalajal viskas Blue Jacketsi eest kaks väravat Nick Foligno ja korra oli täpne Stefan Matteau. Blue Jacketsi väravasuul seisis alguses lätlane Elvis Merzlikins, kes tõrjus 16 pealeviset 18-st, kuid pidi teisel kolmandikul pärast kokkupõrget vastasmängijaga väljakult lahkuma. Merlikinsi asemel tuli väravasse soomlane Joonas Korpisalo, kes oli 24 järjestikust kohtumist kõrvalt vaadanud. Korpisalo tõrjus 15 pealeviskest 14.

Senatorsi ridades viskas kaks väravat Connor Brown, kolmandal perioodil skooris Colin White.