Tunjov jõudis Itaalias esindusmeeskonna debüüdile lähedale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Georgi Tunjov
Georgi Tunjov Autor/allikas: SPAL

Eesti noortekoondislane Georgi Tunjov (18) kuulus tänases Itaalia jalgpalli karikamängus SPAL-i põhitiimi vahetusmängijate hulka.

Tunjov vaatas pingilt, kuidas SPAL (Serie A-s 19. kohal) võitis karikavõistluste neljandas ringis Leccet (Serie A-s 15. kohal) tulemusega 5:1 ja pääses 16 parema sekka. SPAL juhtis juba esimese poolaja järel 4:0 ja seega võinuks oodata julgeid vahetusi, vahendab Soccernet.ee.

Peatreener Leonardo Semplici saatis aga kahe esimese vahetusega platsile vanemad kalad ja andis 88. minutil võimaluse Tunjovist aasta nooremale Kosovo poolkaitsjale Altin Kryeziule, kelle varasem kogemus esindusmeeskonnas piirdus sarnaselt Tunjovile ühe pingikorraga. Meie mees istus esmakordselt esindusmeeskonna pingil 28. septembril, kui SPAL kohtus Itaalia kõrgliigas Torino Juventusega ja kaotas 0:2.

16 sekka jõudis ka Serie B neljas sats Perugia, kes üllatas võõrsil aste kõrgemal mängivat Sassuolot. Kõrgliiga siseasjas polnud aga Bolognast vastast Udinesele.