Napoli kaotus kindlustas Juventuse seisu ({{commentsTotal}})

Napoli mängijad kohtunik Paolo Mazzoleni ümber
Napoli mängijad kohtunik Paolo Mazzoleni ümber Autor/allikas: AFP/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas muutus taas turvalisemaks Torino Juventuse olukord, sest nende lähim jälitaja Napoli kaotas eile õhtul Milano Interile.

Juventus piirdus küll võõrsil Atalanta vastu 2:2 viigiga, aga Napoli jäi tulemusega 0:1 alla Interile, kelle tabamus kirjutati viimasel minutil Lautaro Martinezi nimele.

Napoli lõpetas kohtumise üheksakesi. 80. minutil teenis punase kaardi Kalidou Koulibaly ja pärast Martinezi väravat ka Lorenzo Insigne. Mõlemale sai saatuslikuks sõnavahetus kohtunikuga.

Tabeliseis 18. vooru järel: 1. Juventus 50, 2. Napoli 41, 3. Inter 36, 4. Lazio 31, 5. Sampdoria 29, 6. Milan 28, 7. Roma 27, 8. Torino 26.