Juventuse teerull jätkab veeremist, vanameistrid taas resultatiivsed ({{commentsTotal}})

Paulo Dybala ja Cristiano Ronaldo viimase väravat tähistamas
Paulo Dybala ja Cristiano Ronaldo viimase väravat tähistamas Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliiga tänase mängupäeva esimeses vastasseisus oli Torino Juventus 2:1 üle Sampdoriast.

Cristiano Ronaldo viis kodumeeskonna juba teisel minutil juhtima ning lõi 65. minutil penaltist ka Juventuse võiduvärava. Kahe tabamuse vahele mahtus Fabio Quagliarella penalti 33. minutil.

33-aastane Ronaldo on käesoleval Serie A hooajal nüüd löönud 14 väravat ja tõusis sellega ka liiga väravaküttide edetabeli liidriks. Samuti sai temast ühel Itaalia kõrgliigahooajal enim vastaste võrke sahistanud portugallane. 35-aastane Quagliarella on seevastu löönud värava juba üheksas järjestikuses mängus.

Võimsalt jätkav Juventus on 19 vooru järel loovutanud vaid neli silma ja jätkab 53 punktiga tabeli tipus, Dries Mertensi 88. minuti väravast Bologna alistanud Napoli jääb üheksa silma kaugusele. Quagliarella hea vorm on Sampdoria kergitanud viiendale kohale.