Väravavahtide needus? Liverpool oli Alissoni suure prohmaka kiuste võidukas ({{commentsTotal}})

Alissoni eksimus kinkis Leicesterile võimaluse
Alissoni eksimus kinkis Leicesterile võimaluse Autor/allikas: EMPICS Sport/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga neljas voor algas Leicesteris, kus kodumeeskond jäi 1:2 alla Liverpoolile.

Liverpool läks juhtima kümnendal minutil, kui Andrew Robertson leidis madala sööduga Sadio Mane, kes saatis palli kaheksalt meetrilt väravasse. Poolaja viimasel minutil viis Roberto Firmino pealöök külalismeeskonna kahe väravaga ette.

63. minutil lõi Leicester ühe värava tagasi, kui Liverpoolile üle 60 miljoni euro maksma läinud väravavaht Alisson jäi otsajoone juures palliga triblades hätta ning palli saatis võrku Rachid Ghezzal. Sealjuures oli tegemist esimese väravaga, mis Liverpoolile sel hooajal löödud.

"Ma arvasin, et see võib juhtuda," sõnas Liverpooli peatreener Jürgen Klopp kohtumise järel. "Ma ei arvanud, et see juhtub nii kiiresti. Me mängime palju läbi väravavahi, aga mängijad peavad teadma, et lahendusi on mitmeid. Joe Gomez oleks võinud palli klaariks lüüa, Alisson samuti. Nii need asjad käivad. Ta on fantastiline väravavaht, kes teeb fantastilisi tõrjeid. Ta ei teinud seda, mida ta oleks pidanud tegema, aga kõik on hästi."