Jäähoki MM-ile on müüdud juba üle 300 000 pileti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

jäähoki
jäähoki

4. mail algavateks jäähoki maailmameistrivõistlusteks on müüdud juba üle 300 000 pileti, tehes sellest Taani läbi aegade populaarseima spordisündmuse.

Müüginumbrid võivad kasvada veelgi, sest mõnedele mängudele on jätkuvalt veel pileteid. Taani jäähokiliidu presidendi Henrik Bach Nielseni sõnul on säärane müüginumber igati teretulnud: "Alguses ei uskunud keegi, et suudame jäähoki MM-i Taanisse tuua, kuid saime sellega hakkama. Keegi ei uskunud ka seda, et suudame 300 000 piletit müüa, kuid ka see ei tekitanud meile probleeme."

Saavutust kiidavad ka ürituse partnerid: "300 000 pileti müümine oli küllaltki ambitsioonikas eesmärk. Ambitsioonikas, sest tegemist on kaks korda suurema arvuga, kui 2014. aasta käsipalli EM-i finaalturniiriks müüdud piletite kogusega. Suurt huvi ürituse vastu on tuntud nii Taanist kui välismaalt ja 300 000 pileti müümine enne turniiri avamängu on väga meeldiv," kommenteeris Taani spordiürituste korraldamisega tegelev Lars Lundov.

4.–20. maini toimuvast jäähoki MM-ist võtab osa 16 riiki, kes on jaotatud kahte gruppi. A-grupi moodustavad Venemaa, Rootsi, Tšehhi, Šveits, Valgevene, Slovakkia, Prantsusmaa ja Austria. B-gruppi kuuluvad Kanada, Soome, USA, Saksamaa, Norra, Läti, Taani ja Lõuna-Korea.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: