IBU juunioride karikasarjas jõudsid mitmed eestlased 30 parema sekka

Tuudor Palm
Tuudor Palm Autor/allikas: Assar Jõepera

Laskesuusatamise IBU juunioride karikasarjas sõideti pühapäeval Itaalias ühisstardist sõite, kus nii meeste kui ka naiste hulgas jõudsid mitmed eestlased 30 parema hulka.

Mõlemas klassis lasti tavapärase 30 võistleja asemel rajale 60 sportlast. Meeste 12 km pikkusel distantsil tegi eestlastest parima tulemuse Tuudor Palm, kes sai 24. koha. Palm tegi nelja lasketiiru peale kokku neli eksimust ning kaotust võitjale kogunes lõpuks kolm minutit ja kümme sekundit.

Markus Rene Epner finišeeris 1,6 sekundit pärast Palmi ja teenis 25. koha. Epner eksis tiirudes kuuel korral. Joosep Perv sai 28. koha ja tegi lasketiirudes vaid ühe eksimuse. Võitjale kogunes kaotust kolm minutit ja 22,7 sekundit.

Meeste klassis võttis võidu poolakas Konrad Badacz ajaga 35.29. Teise koha sai sakslane Hans Köllner ja kolmandaks tuli itaallane Elia Zeni.

Naiste klassis tegi Lisbeth Liiv hea sõidu ja lõpetas ühisstardist sõidu 23. kohal. Lasketiirudes tegi Liiv vaid ühe eksimuse ning kaotust võitjale kogunes kolm minutit ja 51,7 sekundit. Võit läks austerlannale Anna Andexerile. Teise koha sai sakslanna Johanna Puff ja kolmas oli sloveenlanna Kaja Zorc.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: