Djokovic jätkab Tokyos muretult

Novak Djokovic
Novak Djokovic Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Tokyo olümpiamängude meeste tenniseturniiril jätkab kindlalt maailma esireket Novak Djokovic, kes alistas hispaanlase Alejandro Davidovich Fokina (ATP 34.) 6:3, 6:1 ja tagas koha veerandfinaalis.

Üheksa serviässa löönud serblane murdis esimeses setis korra ja teises kolm korda Davidovich Fokina pallingu ning andis kaks murdešanssi ka vastasele, kes neid aga ära ei kasutanud.

Djokovic on läbinud nüüd kolm esimest ringi niimoodi, et vastased pole võitnud ainsatki setti ega teeninud üheski setis enam kui neli geimivõitu.

Edasi jõudis ka teise paigutusega venelane Daniil Medvedev (ATP 2.), kes oli üle itaallasest Fabio Fogninist (WTA 31.) 6:2, 3:6, 6:2.

Konkurentsist langes aga kolmanda asetusega kreeklane Stefanos Tsitsipas (ATP 4.), kaotades prantslasele Ugo Humbert'ile (ATP 28.) 6:2, 6:7 (4:7), 2:6.

Veerandfinaalides kohtuvad Novak Djokovic (ATP 1.) - Kei Nishikori (ATP 69.), Alexander Zverev (ATP 5.) - Jeremy Chardy (ATP 68.), Karen Hatšanov (ATP 25.) - Ugo Humbert (ATP 28.) ja Daniil Medvedev (ATP 2.) - Pablo Carreno Busta (ATP 11.).