Eesti neljapaat pääses MK-etapil finaali ({{commentsTotal}})

Eesti neljapaat koosseisus (vasakult) Andrei Jämsä, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Kaspar Taimsoo. Autor/allikas: Fred Killing/Eesti Sõudeliit

Belgradis toimuval sõudmise MK-etapil jõudis Eesti paarisaeruline neljapaat, koosseisus Kaur Kuslap, Joosep Laos, Sten-Erik Anderson, Kaspar Taimsoo, homsesse finaali.

Eelsõidus kolmanda koha saanud Eesti kvartett jäi vahesõidus küll eelviimaseks ehk neljandaks, kuid pääses vaatamata sellele finaali. Eesti neliku aeg oli 6.00,06. Eestit edestasid Suurbritannia 1 (5.52,31), Holland (5.54,71) ja Suurbritannia 2 (5.57,35). Viimaseks jäi Tšehhi (6.01,66).

Finaal peetakse homme Eesti aja järgi algusega kell 13.18. Kokku on Serbias võistlustules seitse paarisaerulist neljapaati.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Sebastian Vettel

Monaco GP-l võidutses Vettel, Ferrarile kaksikvõit

Monacos toimunud vormel-1 etapil võtsid kaksikvõidu Ferrari piloodid, sakslane Sebastian Vettel ja soomlane Kimi Räikkönen, keda finišis lahutas 3,145 sekundit.

Tom DumoulinTom Dumoulin

Eraldistardist sõit tõstis Dumoulini Itaalia velotuuri võitjaks

Tänavuse Itaalia velotuuri ehk Giro d'Italia võitis hollandlane Tom Dumoulin (Sunweb), kes kerkis esimeseks täna kavas olnud viimasel etapil.