Kulturism ja fitness

Eestlanna võitis Soomes fitnessivõistlusel kaks medalit

09.10.17 ... Nädalavahetusel Soomes Lahtis peetud kulturismi- ja fitnessivõistlusel tegi eestlastest parima tulemuse Jana Teder, tulles nii bikiinifitnessis master-kategoorias kui bikiinifitnessi pikkuskategoorias kuni 172 cm hõbemedalile.

Eestlannad jõudsid Arnold Classicul bikiinifitnessis esikümnesse

25.09.17 ... 22.-25. septembril toimus Barcelonas kõrgtasemeline kulturismi- ja fitnessivõistlus Arnold Classic Europe. Eestit esindas üheksaliikmeline koondis.

Ott Kiivikas pani viis kuud pärast tööle asumist alaliidus ameti maha

13.08.17 ... Veebruari alguses Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu presidendiks valitud Ott Kiivikas taandas end juba juuli alguses ametist. Koos Kiivikasega lõpetati 1. juulil juhatuse liikme volitused Indrek Otsusel ja Jüri Vilol.

Kulturismi ja fitnessi EM-il esindab Eestit 29 sportlast

03.05.17 ... 3. -7. maini toimuvad Hispaanias Santa Susannas Euroopa meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Sellel korral on Eestit esindamas koguni 29 sportlast, mis loob suurepärase eelduse saavutada kõrge koht riikide arvestuses.

Ootamatust vigastusest paranenud Kiivikas asub EM-tiitlit kaitsma

29.04.17 ... Kulturismi Euroopa meistrivõistlustele Hispaaniasse läheb järgmisel nädalal meistritiitlit kaitsma Ott Kiivikas. Täna võidutses Kiivikas Eesti karikavõistlustel.

Rannu ja Kiivikas korjasid Rootsist ja Maltalt medaleid

17.04.17 ... Nädalavahetusel toimusid kolm rahvusvahelise tasemega kulturismi ja fitnessi võistlust, kus oli esindatud kokku kuus eestlast.

Algas kogu aprilli kestev fitnessikuu

01.04.17 ... Aprillis tähistatakse Eesti Olümpiakomitee, Ühenduse Sport Kõigile ning Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu eestvedamisel fitnessikuud, mille raames kutsutakse kõiki huvilisi treeningutega alustama ja tegema tutvust fitnessi mitmekülgsete võimalustega.

Eestlanna sai Rootsis bikiinifitnessis esikoha

25.03.17 ... Kevadise fitnessi võistlushooaja 2017. aastal avas võidukalt Spa&Sport Spordiklubi võistleja, pärnakas Agne Kiviselg, kes võistles Rootsis populaarsel turniiril Better Bodies Challenge.

Ott Kiivikas valiti Eesti kulturismi ja Fitnessiliidu uueks presidendiks

03.02.17 ... Eesti Kultursimi ja Fitnessi Liidu 2. veebruaril peetud üldkoosolekul valiti alaliidu uueks presidendiks Eesti tuntuim ja enimtituleeritud kulturist Ott Kiivikas.

Novembrikuu parim sportlane Ott Kiivikas: olen hea materjal kõigile ajakirjanikele

17.12.16 ... ERR-i sporditoimetuse novembrikuu parimaks sportlaseks valiti kulturist Ott Kiivikas, kes teenis maailmameistrivõistlustel neljanda koha.

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit valis parimateks Kiivikase ja Koroljaki

17.12.16 ... Täna, 17. detsembril toimus Hilton Tallinn Park Hotellis Eesti kulturismi 50. aastapäevale pühendatud pidulik gala. Lisaks parimate sportlaste autasustamisele toimus ka Mati Õuna ja Indrek Otsuse raamatu "50 aastat võistluskulturismi Eestis" esitlus.

Kiivikas: üks kohtunik ütles, et teab maailmas kaht täiesti puhast kulturisti

06.12.16 ... Kulturist Ott Kiivikas naasis San Marinost, kus saavutas esmakordselt Mr. Olympia amatööride võistlusel kehakaalus kuni 85 kilorammi esikoha. Sellega pani 39-aastane Kiivikas ka punkti oma karjääri parimale hooajale.

Ott Kiivikas võitis amatööride Mr. Olympial kulla

04.12.16 ... Sellel nädalavahetusel San Marinos toimunud kulturismivõistlustel Mr. Olympia Amateur võttis Ott Kiivikas kuldmedali. Laupäeval toimusid eelvõistlused, kus Kiivikas pääses kindlalt kuue mehe sekka finaalidesse. Päev hiljem finaalis võttis mees oma esimese, ühtlasi kuldse, medali Mr. Olympialt.

Ott Kiivikas teeb hooaja viimase võistluse Mr. Olympial

03.12.16 ... Sellel nädalavahetusel, 3.- 4. detsembril, toimub San Marinos Mr. Olympia Amateur. Võistlusele sõidavad Eesti parim kulturist Ott Kiivikas ning rannafitnessi sportlane Kaspar Tõnisson. Mõlema mehe jaoks on tegu üle kolme kuu kestnud võistlushooaja viimase turniiriga.

Ott Kiivikas: ma tõmban ennast ikka pidevalt stepslist välja ka

20.11.16 ... Tänavu kulturismi MM-il karjääri kõrgeima ehk neljanda koha saanud Ott Kiivikas peab oma trumbiks eelkõige vaimset tugevust.

Kulturist Ott Kiivikas on rahul sellega, mida peeglist näeb

19.11.16 ... Kulturist Ott Kiivika jaoks oli lõppenud aasta karjääri edukaim. Kiivikas võitis sel aastal Eesti ja Euroopa meistritiitli ning saavutas maailmameistrivõistlustel neljanda koha.

Eesti teenis fitnessi MM-ilt kaks kuldmedalit

14.11.16 ... 12. ja 13. novembril toimus Poolas Bialystokis fitnessi MM, kus Kristina Koroljak ning Oleg Anissimov krooniti maailmameistriteks.

Elu parimas vormis Ott Kiivikas sai MM-il neljanda koha

06.11.16 ... Hispaanias Benidormis peetud kulturismi ja klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlustel sai valitsev Euroopa meister ja 18-kordne Eesti meister Ott Kiivikas kaalukategoorias -85 kg neljanda koha.

Elu parimas vormis Ott Kiivikas võistleb nädalavahetusel MM-il

04.11.16 ... Sellel nädalavahetusel, 5.-6. novembril toimuvad Hispaanias Benidormis kulturismi ja klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlused. Eestit esindab valitsev Euroopa meister ja 18-kordne Eesti meister Ott Kiivikas.

Ott Kiivikas tuli 18. korda Eesti meistriks

29.10.16 ... Kulturismi Eesti meistrivõistlustel jätkas oma pikka võiduseeriat Ott Kiivikas. Absoluutseks Eesti meistriks tuli ta 18. aastat järjest.

Kulturismi ja fitnessi meistrivõistlustel osaleb rekordarv sportlasi  

28.10.16 ... 29. oktoobril toimuvad Salme Kultuurikeskuses Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Võisteldakse kulturismis, klassikalises kulturismis, laste fitnessis, bodyfitnessis, naiste kulturismis, rannafitnessis, bikiinifitnessis ja fitmodellis. Laval on lisaks ka noored sportlased ja juuniorid.

Ott Kiivikas tegi enda puhtuse tõestamiseks vabatahtlikult veretesti

27.10.16 ... Eesti parim kulturist Ott Kiivikas käib päris tihti dopingukontrollis ja peab seda usaldusväärsuse seisukohast väga oluliseks.

Ott Kiivikas läheb püüdma 18. Eesti meistritiitlit

26.10.16 ... 29. oktoobril toimuvad Salme Kultuurikeskuses Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Võisteldakse kulturismis, klassikalises kulturismis, laste fitnessis, bodyfitnessis, naiste kulturismis, rannafitnessis, bikiinifitnessis ja fitmodellis. Laval on lisaks ka noored sportlased ja juuniorid.

Eesti kulturismi- ja fitnessisportlased võitsid Riiast 11 medalit

25.10.16 ... Pühapäeval, 22. oktoobril toimus Riias suur kulturismi- ja fitnessivõistlus Riga Pearl. Eestlaste jaoks oli võistlus väga edukas. Koju toodi kuus kulda, kolm pronks- ja kaks hõbemedalit. Lisaks pääses 19 sportlast finaalidesse ehk kuue parema hulka.

Elerin Vunder krooniti Fitness5 klassi Euroopa meistriks

24.10.16 ... Järjekorras teised Fitness5 Euroopa meistrivõistlused toimusid 22. oktoobril Sparta spordiklubis, kus Eestit esindas seitse sportlast.

Kümned Eesti kulturistid ja fitnessitegijad on sel nädalavahetusel võistlustules

22.10.16 ... Üle maailma on käimas tihe kulturismi- ja fitnessihooaeg ning nädalavahetusel sõidab üle 50 eestlase mainekatele kulturismivõistlustele.

Sparta spordiklubis toimuvad Fitness5 Euroopa meistrivõistlused

20.10.16 ... Teist korda ajaloos toimuvad Fitness5 Euroopa meistrivõistlused Sparta spordiklubis, 22. oktoobril, algusega kell 12.00. Võisteldakse neljas kategoorias: naised -60 kg ja +60 kg ja mehed -80 kg ja +80 kg.

Kiivikas võidutses Leedus, Kiviselg sai Rootsis esikoha

18.10.16 ... Möödunud nädalavahetusel osalesid eestlased kolmel kulturismi- ja fitnessivõistlusel.

Kiivikas ja Reimets jõudsid mainekal võistlusel Soomes medalile

10.10.16 ... Sellel nädalavahetusel, 8.-9.oktoobril toimus Soomes Lahtis Nordic Fitness Expo. Ürituse raames viidi läbi mitmeid võistlusi, sealjuures ka kulturismi- ja fitnessivõistlus Ben Weider Legacy Cup. Ott Kiivikas võitis kulturismis hõbemedali ja Reet Reimets bikiinifitnessis pronksmedali.

20 Eesti kulturisti ja fitness-sportlast astub üles suurel võistlusel Soomes

08.10.16 ... Sellel nädalavahetusel, 8.-9.oktoobril, toimub Soomes, Lahtis, Nordic Fitness Expo nimeline kulturismi- ja fitnessivõistlus. Ürituse raames viiakse läbi mitmeid võistlusi, sealjuures ka Ben Weider Legacy Cup, kus kategooria absoluutvõitjad lunastavad PRO kaardid.

Tallinna meistrivõistlustel fitnessis jagati tiitleid paljudes kategooriates

04.10.16 ... Tallinna Fitnessipäeva raames viidi läbi Tallinna lahtised meistrivõistlused fitnessis, mis meelitas kohale palju algajaid sportlaseid. Paljude jaoks oli võistlus esimeseks lavakogemuseks enne 29. oktoobril toimuvaid Eesti meistrivõistluseid.

Ott Kiivikas tuli Prahas neljandaks

02.10.16 ... 30. septembril ja 1. oktoobril toimus Prahas kulturismi- ja fitnessivõistlus EVLS Prague. Ott Kiivikas tuli neljandale kohale, Kaspar Tõnisson ja Kristina Nuut pääsesid kümne parima sekka, kuid jäid napilt välja finaalist.

Prahas toimuvale kulturismi- ja fitnessivõistlusele sõidab viis eestlast

30.09.16 ... 30. septembril ja 1. oktoobril toimub Prahas hiiglaslik kulturismi- ja fitnessivõistlus EVLS Prague. Eestit sõidavad võistlusele esindama viis sportlast. 

Oktoobri esimesel päeval leiab aset Tallinna Fitnessipäev

30.09.16 ... 1. oktoobril toimub esmakordselt Arigato Spordiklubis Tallinna Fitnessipäev, kuhu on oodatud kõik huvilised ja erinevate fitnessi alade harrastajad.

Ott Kiivikas võitis kõrgetasemelisel võistlusel hõbemedali

25.09.16 ... 23.-25. septembrini toimus Hispaania pealinnas Madridis kõrgtasemeline kulturismi- ja fitnessivõistlus Arnold Classic Europe. Eestit esindas 11-liikmeline koondis.

Oktoobri esimesel päeval leiab aset Tallinna Fitnessipäev

24.09.16 ... 1.oktoobril toimub esmakordselt Arigato Spordiklubis Tallinna Fitnessipäev, kuhu on oodatud kõik huvilised ja erinevate fitnessi alade harrastajad.

Eesti Antidoping peab eluaegse võistluskeelu all oleva Marek Kalmuse esinemisplaani ebaeetiliseks

22.09.16 ... 1. oktoobril Salme kultuurikeskuses toimuva fitnessiürituse korraldajad soovisid laval näha ka eluaegset võistluskeeldu kandvat kulturisti Marek Kalmust. Eesti Antidoping ning Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit saatis aga Kalmusele märgukirja, kus peetakse mehe võimalikku ülesastumist ebaeetiliseks.

Indias suri 104-aastaselt legendaarne "Tasku-Herakles"

06.06.16 ... Indias Kolkatas suri 104-aastaselt omaaegne tuntud kulturist Manohar Aich, kes teenis 150-sentimeetrise kasvu juures hüüdnime "Tasku-Herakles".

Eesti bikiinifitnessi sportlased võistlevad kõrgetasemelisel turniiril

20.05.16 ... Sellel nädalavahetusel, 21.-22. mail toimub Slovakkias Zilinas Diamond Cupi-nimeline kulturismi- ja fitnessivõistlus, mida viiakse läbi esimest korda.

Kiivikas võrdles praegust ja 2005. aasta vormi: kui panna need mehed kõrvuti, lõpeb võistlus vabaseisus

19.05.16 ... Mai alguses 15. korda Euroopa meistrivõistlustel võistelnud ja esimest korda kuldmedali võitnud 38-aastane kulturist Ott Kiivikas võrdles ETV hommikusaates „Terevisioon” enda tänavust vormi 2005. aasta vormiga.

Ott Kiivikas vormis püsimisest: ma ei korralda sünnipäeva nädal aega järjest nagu enamik

12.05.16 ... Euroopa meistriks kroonitud kulturist Ott Kiivikas kuulab imestusega kolleegide lugusid sellest, kui vaevaline on võistluste eel dieetidega enese vormiajamine. Ise ta toitumist mingiks kadalipuks ei pea.

Lisaks Kiivikale võitsid EM-il medali ka Andra Vagur ja Endla Vaher

09.05.16 ... 4.-8. mail toimusid Hispaanias Santa Susannas Euroopa meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Eestlaste jaoks möödusid võistlused vägagi edukalt - Ott Kiivikasele kuld kulturismis, Andra Vagurile hõbe bikiinifitnessis ja Endla Vaherile pronks fitnessis.

Ott Kiivikas tuli Euroopa meistriks

06.05.16 ... Hispaanias Santa Susannas peetavatel Euroopa meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis tuli Ott Kiivikas kuni 85 kg kaaluvate meeste konkurentsis kulturismi Euroopa meistriks.

Ott ja Emilia Kiivikas: laste fitness pole naljategemine

03.05.16 ... 30. aprillil Salme Kultuurikeskuses toimunud Eesti karikavõistlustelt kulturismis ja fitnessis viisid isa ja tütar Ott ja Emilia Kiivikas koju kaks kuldmedalit. Perekond Kiivikas käis ETV saates „Ringvaade“, et rääkida nii lõppenud võistlusest kui tulevikuplaanidest.

Perekond Kiivikas võitis Eesti karikavõistluselt kaks kuldmedalit

30.04.16 ... 30. aprillil toimusid Salme Kultuurikeskuses Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Võisteldi kulturismis, klassikalises kulturismis, fitnessis, bodyfitnessis, naiste kulturismis, rannafitnessis, bikiinifitnessis ja esmakordselt viidi läbi ka laste fitnessi võistlus 7-15-aastaste sportlaste arvestuses.

Ott Kiivikas võistleb koos kaheksa-aastase tütrega Eesti karikavõistlustel

29.04.16 ... 30. aprillil algusega 11 toimuvad Salme kultuurikeskuses Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Lisaks paljudele teistele astub üles Ott Kiivikas kulturismis ning tema kaheksa-aastane tütar Emilia Kiivikas laste fitnessis. Emilia jaoks on tegemist tema esimese võistlusega kodupubliku ees ning isa ja tütre jaoks esimeseks võistluseks ühel laval.

Sellel nädalal peetakse Fitnessnädala kampaaniat

25.04.16 ... Ühendus Sport Kõigile, Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liiduga koostöös viiakse 24. aprillist kuni 1. maini läbi kampaania Fitnessnädal.

Kiivikase kaheksa-aastane tütar teeb debüüdi laste fitnessis

22.04.16 ... 24. aprillil toimuvad Baltimaade üks suurematest kulturismi- ja fitnessivõistlustest, Läti lahtised meistrivõistlused, millest võtab osa koguni 45 Eesti sportlast.

Kiivikas võitis Rootsis kuldmedali

17.04.16 ... 16. aprillil toimus Rootsis Malmös mainekas kulturismi- ja fitnessivõistlus Sweden Grand Prix. Eestit esindas 14 sportlast, kellest neli tulid medalile.

Eestit esindab kulturismi- ja fitnessivõistlusel Rootsis 14 sportlast

15.04.16 ... Laupäeval, 16. aprillil toimub Rootsis, Malmös, mainekas kulturismi- ja fitnessivõistlus Sweden Grand Prix. Eestit esindab 14 sportlast.
ülekanded ja saated
ETV2
20. oktoober kl 19.25

Jalgpalli Premium liiga: JK Narva Trans – Tallinna FC Flora

ERR Sport
21. oktoober kl 9.00

Tallinna Mõõk. Individuaalturniir

ETV
21. oktoober kl 13.50

Tallinna Mõõk. Individuaalturniir

ETV
21. oktoober kl 17.00

Tallinna Mõõk. Individuaalturniir

ERR Sport
22. oktoober kl 10.00

Tallinna Mõõk. Naiskonnavõistlus

ETV
22. oktoober kl 12.25

Tallinna Mõõk. Naiskonnavõistlus

ETV
22. oktoober kl 15.55

Tallinna Mõõk. Naiskonnavõistlus

ETV2
23. oktoober kl 21.35

FIFA Gala. Jalgpalliauhinnad 2017

ETV2
27. oktoober kl 19.25

Jalgpalli Premium liiga: JK Narva Trans – Tallinna FC Levadia

ETV2
28. oktoober kl 14.00

Autoralli MM. Walesi ralli SS12

ETV2
28. oktoober kl 19.25

Käsipalli MM-valikmäng: Eesti – Bosnia ja Hertsegoviina

ETV2
29. oktoober kl 11.00

Autoralli MM. Walesi ralli SS18

ETV2
29. oktoober kl 13.30

Autoralli MM. Walesi ralli power stage ja rallistuudio

ERR Sport
31. oktoober kl 18.55

Jäähoki Meistrite liiga: Jyväskylä JYP – Tampere Tappara

ERR Sport
7. november kl 18.55

Jäähoki Meistrite liiga: Tampere Tappara – Jyväskylä JYP

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: