Võidukas Nõmme Kalju tõusis Paidest ühe punkti kaugusele ({{commentsTotal}})

Premium liiga: Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond
Premium liiga: Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond Autor/allikas: Aurelia Minev/ERR

Jalgpalli Premium liiga järelepeetud 23. vooru kohtumises alistas Nõmme Kalju võõrsil Maardu Linnameeskonna 4:1.

Ukraina ründaja Ivan Lobai viis Kalju 11. minutil 1:0 juhtima, kuid Ilja Zelentsov viigistas seitse minutit hiljem penaltist seisu. Avapoolaja lõpus taastas Igor Subbotin (41.) Kalju eduseisu, teisel poolajal said väravad kirja veel Vladimir Avilov (50.) ja Kaspar Paur (58.).

Liigatabelis jätkab tiitlikaitsja Nõmme Kalju 67 punktiga viis vooru enne hooaja lõppu küll neljandana, ent kolmandal tabelireal paiknevast Paidest jäädakse nüüd maha vaid ühe silmaga.

Maardu Linnameeskond on 16 punktiga jätkuvalt viimasel, ehk kümnendal kohal. Liigasse püsimajäämise tagav kaheksas koht jääb nelja silma kaugusele.