Väravad

VIDEO | Beglarishvili värav tõi Levadiale võidu

07.08.22 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 22. vooru kohtumises võitis FCI Levadia võõrsil 1:0 JK Narva Transi. Zakaria Beglarishvili lõi oma selle hooaja 15. värava.

VIDEO | Flora lõi Kalevile kaks vastuseta väravat

17.07.22 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 20. vooru kohtumises alistas Tallinna FC Flora 2:0 JK Tallinna Kalevi.

VIDEO | Kalju hiline värav päästis Transi vastu viigipunkti

16.07.22 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 20. vooru kohtumises mängisid Nõmme Kalju ja Narva Trans 1:1 viiki.

VIDEO | Kalju vastas Kuressaare avaväravale kolmega

03.07.22 VÄRAVAD ... Nõmme Kalju FC alistas jalgpalli Premium liiga 19. vooru kohtumises kodus pärast kaotatud esimest poolaega FC Kuressaare 3:1.

VIDEO | Paide vastas Legioni avaväravale kahega

29.06.22 VÄRAVAD ... Paide Linnameeskond alistas jalgpalli Premium liiga 18. vooru kohtumises võõrsil Tallinna JK Legioni 2:1.

VIDEO | Aasta värav? Agyiri saatis palli võrku oma väljakupoolelt

29.05.22 VÄRAVAD ... Eesti klubijalgpalli klassikalises vastasseisus mängisid FCI Levadia ja FC Flora Premium liiga 16. voorus 1:1 viiki. Flora värava lõi Martin Miller, kümnekesi lõpetanud Levadia eest tegi oma väljakupoolelt skoori Ernest Agyiri.

VIDEO | Flora lõi Transile kolm vastuseta väravat

25.05.22 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 15. vooru kohtumises võitis Tallinna FC Flora 3:0 Narva Transi.

VIDEO | Liliu tabamus tõi Levadiale võidu

18.05.22 VÄRAVAD ... Premium liiga 14. vooru kohtumises alistas tiitlikaitsja FCI Levadia 1:0 Nõmme Kalju. Kohtumise ainsa värava lõi 50. minutil Liliu.

VIDEO | Aksalu eksimus tähendas Liliule ja Levadiale võiduväravat

15.05.22 VÄRAVAD ... Eesti jalgpalli Premium liiga 13. vooru keskses mängus alistas Tallinna FCI Levadia kodus Paide Linnameeskonna 1:0.

VIDEO | Penaltit löönud Zenjov ei suutnud Aksalut üle mängida

08.05.22 VÄRAVAD ... Eesti jalgpalli Premium liiga 12. vooru kohtumises A. Le Coq Arenal tegid Tallinna FC Flora ja Paide Linnameeskond väravateta viigi.

VIDEO | Flora lõi kolm ja Tammeka kaks väravat

01.05.22 VÄRAVAD ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga kohtumises tulemusega 3:2 Tartu JK Tammeka.

VIDEO | Paide lõi kuus ja Vaprus kaks väravat

27.04.22 VÄRAVAD ... Paide Linnameeskond alistas jalgpalli Premium liiga kümnenda vooru kohtumises väravaterohkes mängus Pärnu JK Vapruse 6:2.

VIDEO | Kuraksin ja Zenjov tõid Florale derbimängus magusa võidu

24.04.22 VÄRAVAD ... FC Flora lõpetas Premium liiga esimese mänguringi täisedu ehk üheksa võiduga, pühapäeval alistati Daniil Kuraksini ja Sergei Zenjovi avapoolaja väravatest tiitlikaitsja FCI Levadia.

VIDEO | Beglarišvili tabamus otsustas mängu saatuse

17.04.22 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga kaheksanda vooru kohtumises alistas FCI Levadia 1:0 FC Kuressaare. Kohtumise ainsa värava lõi 75. minutil Zakaria Beglarišvili.

VIDEO | Legion ja Kalev lõid kumbki ühe värava

16.04.22 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga kaheksanda vooru tabeli kahe viimase klubi mängus tegid Tallinna JK Legion ja JK Tallinna Kalev 1:1 viigi.

VIDEO | Ugge lõi värava nii Levadia kui Kalju kasuks

13.04.22 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga kolmapäevases keskses kohtumises mängisid FCI Levadia ja Nõmme Kalju 1:1 viiki. Mõlema värava autoriks kanti Levadia kaitsja Maximiliano Ugge.

VIDEO | Vaštšuki värav tõi Levadiale kolm punkti

10.04.22 VÄRAVAD ... Tallinna FCI Levadia alistas jalgpalli Premium liiga kuuenda vooru kohtumises võõrsil Paide Linnameeskonna 1:0.

VIDEO | Kuressaare ja Pärnu lõid kahe peale viis väravat

03.04.22 VÄRAVAD ... Koduse jalgpalli Premium liiga teises pühapäevases kohtumises oli FC Kuressaare koduväljakul 3:2 parem Pärnu Vaprusest.

VIDEO | Paide vastas Tammeka avaväravale kolmega

20.03.22 VÄRAVAD ... Paide Linnameeskond alistas jalgpalli Premium liiga neljanda vooru kohtumises võõrsil Tartu JK Tammeka 3:1.

VIDEO | Flora lõi kaks väravat ja võitis Paidet

13.03.22 VÄRAVAD ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga kolmanda vooru kohtumises võõrsil Paide Linnameeskonna 2:1 ja jätkab täiseduga.

VIDEO | Tamme kaks väravat tõid Kaljule põnevas mängus võidu

06.03.22 VÄRAVAD ... Premium liiga teises voorus alistas Nõmme Kalju võõrsil 3:2 Paide Linnameeskonna. Külalismeeskonna eest lõi kaks väravat Alex Matthias Tamm.

VIDEO | Vassiljev alustas liigahooaega kahe tabamusega

02.03.22 VÄRAVAD ... Mullu Premium liigas hõbedale tulnud Tallinna FC Flora alustas oma liigahooaega võõrsil saadud 4:0 võiduga Tartu Tammeka üle.

VIDEO | Premium liiga hooaja viimases mängus löödi neli väravat

05.12.21 VÄRAVAD ... Tallinna FCI Levadia viigistas jalgpalli Premium liiga hooaja viimases mängus Sportland Arenal peetud kohtumises Tallinna FC Floraga 2:2 ja tuli Eesti meistriks.

VIDEO | Kõik Flora ja Levadia kohtumise väravad

01.12.21 VÄRAVAD ... Premium liiga eelviimases voorus läksid vastamisi Tallinna Levadia ja FC Flora. Flora sai kindla 5:1 võidu.

VIDEO | Flora kostitas Paidet kolme väravaga

28.11.21 VÄRAVAD ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga 31. vooru kohtumises kodus Paide Linnameeskonna 3:0 ja püsib tiitlikonkurentsis.

VIDEO | Vaštšuki värav oli võiduks Paide üle piisav

21.11.21 VÄRAVAD ... Tallinna FCI Levadia alistas jalgpalli Premium liiga 30. voorus kodus Paide Linnameeskonna 1:0 ja astus sammu tiitli suunas. Ainsa värava lõi juba seitsmendal minutil Bogdan Vaštšuk.

VIDEO | Väravaaluse segaduse ära kasutanud Flora sai tähtsa võidu

07.11.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 29. voorus alistas tiitlikaitsja FC Flora Sergei Zenjovi väravast 1:0 Nõmme Kalju ning vähendas vahe tabeliliidri FCI Levadiaga neljale punktile.

VIDEO | Levadia vastas Kalju avaväravale kahega

31.10.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga liider Tallinna FCI Levadia alistas 28. vooru kohtumises võõrsil Nõmme Kalju FC kaotusseisust 2:1.

VIDEO | Lipu väravad tõid Kuressaarele Flora vastu viigi

24.10.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liigas leppis Tallinna FC Flora koduväljakul FC Kuressaarega 2:2 viiki, külaliste mõlemad väravad lõi vahetusest mängu sekkunud Otto-Robert Lipp.

VIDEO | Paide ja Flora lõid mõlemad ühe värava

17.10.21 VÄRAVAD ... Koduse jalgpalli Premium liiga 27. vooru kohtumises mängisid Paide Linnameeskond ja FC Flora välja põneva 1:1 viigi.

VIDEO | Männilaan kasutas ära segaduse Tuleviku karistusalas

03.10.21 VÄRAVAD ... FC Kuressaare alistas jalgpalli Premium liiga 26. voorus kodus Viljandi JK Tuleviku 1:0 ja hoiab elus võimalust jätkata 27. vooru järel meistrigrupis.

VIDEO | Kalju tuli Paide vastu välja 1:2 kaotusseisust

26.09.21 VÄRAVAD ... Nõmme Kalju alistas Kadrioru staadionil toimunud jalgpalli Premium liiga 25. vooru kohtumises FCI Levadia 3:2.

VIDEO | Robert Kirss vastas Legioni avaväravale kahega

25.09.21 VÄRAVAD ... Tallinna FCI Levadia alistas jalgpalli Premium liiga 25. vooru kohtumises võõrsil Tallinna JK Legioni 2:1.

VIDEO | Flora võitis Kaljut Alliku väravate abil

19.09.21 VÄRAVAD ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga 24. voorus koduväljakul Nõmme Kalju FC 2:0.

VIDEO | Levadia lõi Paidele kolm väravat

12.09.21 VÄRAVAD ... Premium liiga 23. vooru kohtumises pidi Paide Linnameeskond koduväljakul tunnistama Tallinna FCI Levadia 3:0 paremust.

VIDEO | Levadia lõi Kaljule kaks väravat ja sai napi võidu

29.08.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium Liiga 22. voorus alistas tabeliliider Tallinna FCI Levadia A. Le Coq Arenal 2:1 Nõmme Kalju. Levadia väravate eest hoolitsesid Ernest Agyiri ja Bogdan Vaštšuk, Kalju poolelt oli resultatiivne Kaspar Paur.

VIDEO | Kuressaare lõi Tammekale kaks vastuseta väravat

22.08.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 21. vooru kohtumises alistas FC Kuressaare koduväljakul 2:0 Tartu Tammeka.

VIDEO | Vaprus läks juhtima, aga Paide leidis veerand tundi hiljem viigi

15.08.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 20. voorus mängisid Pärnu Vaprus ja Paide Linnameeskond pühapäeval suvepealinnas 1:1 viiki. Pärnu värava lõi 56. minutil Anton Krutogolov, 70. minutil viigistas seisu Andre Frolov.

VIDEO | Nõmme Kalju lõi Tartus kolm väravat

08.08.21 VÄRAVAD ... Nõmme Kalju FC alistas jalgpali Premium liiga 19. vooru kohtumises võõrsil Tartu JK Tammeka 3:0 ja kindlustas tabelis neljandat positsiooni.

VIDEO | Kalju lõi Legionile kolm väravat

01.08.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 18. vooru kohtumises alistas Nõmme Kalju Tallinna JK Legioni 3:1.

VIDEO | Levadia lõi Kaljule neli väravat

18.07.21 VÄRAVAD ... Tallinna FCI Levadia alistas jalgpalli Premium liiga 17. voorus kodus Nõmme Kalju FC 4:1 ja kindlustas liidripositsiooni.

VIDEO | Rabav lõpplahendus päästis Paidele Flora vastu punkti

30.06.21 VÄRAVAD ... Koduses jalgpalli Premium liigas oli Paide Linnameeskond kolmapäeval FC Flora vastu Lilleküla staadionil veel 85. minutil 0:3 kaotusseisus, kuid suutis välja võidelda viigipunkti. Kaks väravat lõi Henri Anier, mängu viimase löögiga sahistas võrku Hindrek Ojamaa. Flora eest tegid skoori Markus Soomets, Konstantin Vassiljev ja Rauno Sappinen.

VIDEO | Alliku värav otsustas Flora - Kalju mängu saatuse

25.06.21 VÄRAVAD ... Tallinna FC Flora jätkas jalgpalli Premium liiga hooaega kodusel A. Le Coq Arenal 1:0 võiduga Nõmme Kalju üle. Mängu ainsa värava lõi 80. minutil Rauno Alliku.

VIDEO | Pärnu ja Tartu keskkaitsjad hiilgasid väravavaistuga

30.05.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga tabeli kahe alumise klubi heitluses tegid Tartu JK Tammeka ja Pärnu JK Vaprus 2:2 viigi. Kõik väravad kirjutati keskkaitsjate arvele: Magnus Villota viis Tuleviku 34. ja 61. minutil juhtima, kuid 59. ja 79. minutil realiseeris Igor Dudarev (Tammeka) penalti.

VIDEO | Vassiljevi ja Ojamaa väravad tõid Florale järjekordse võidu

26.05.21 VÄRAVAD ... Koduse jalgpalli Premium liigas jätkub tiitlikaitsja FC Flora kaotusteta hooaeg, kui kolmapäeval oldi Konstantin Vassiljevi ja Henrik Ojamaa väravate toel võõrsil 2:0 üle Narva Transist.

VIDEO | Flora lõi Levadiale 18 minutiga kolm väravat

19.05.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 14. vooru kohtumises alistas valitsev Eesti meister FC Flora Tallinna derbis 4:2 tabeliliider FCI Levadia.

VIDEO | Legion lõi Narvas kolm tabamust

15.05.21 VÄRAVAD ... Tallinna JK Legion alistas jalgpalli Premium liiga 13. vooru kohtumises võõrsil JK Narva Transi väravateta avapoolaja järel 3:0.

VIDEO | Beglarishvili hooaja üheksas tabamus tõi Levadiale magusa võidu

09.05.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga 12. vooru kohtumises alistas Tallinna FCI Levadia võõrsil Paide Linnameeskonna 2:1.

VIDEO | Koondislaste väravad aitasid Floral Kaljut võita

05.05.21 VÄRAVAD ... Koduses jalgpalli Premium liigas alistas tiitlikaitsja FC Flora kolmapäeval 2:1 Nõmme Kalju. Flora väravate eest hoolitsesid Eesti koondislased Sergei Zenjov ja Rauno Alliku, Nõmme Kalju kasuks realiseeris penalti Aleksandr Volkov.

VIDEO | Soolovärav ja penalti tõid Levadiale Tartus võidu

02.05.21 VÄRAVAD ... Jalgpalli Premium liiga kümnendas voorus alistas Tallinna FCI Levadia võõrsil 2:1 Tartu JK Tammeka. Levadia väravad lõid Ernest Agyiri ja Zakaria Beglarišvili, Tartu tabamuse autoriks oli Tristan Koskor.