Väravad

VIDEO | Flora lõi Tammekale kaks väravat

22.05.19 ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga kohtumises võõrsil Tartu JK Tammeka 2:0. Mõlemad väravad sündisid poolaegade üleminutitel: 45+1. minutil oli täpne Erik Sorga ja 90+4. minutil sahistas võrku Frank Liivak.

VIDEO | Vassiljevi ilusast kauglöögist Florale seekord võiduks ei piisanud

18.05.19 ... Koduse jalgpalli Premium liiga 11. voorus pidi esmakordselt punkte loovutama tabeliliider FC Flora, kes mängis 2:2 viiki Narva Transiga.

VIDEO | Herol Riiberg saatis palli otse nurgalöögist Viljandi väravasse

12.05.19 ... Jalgpalli Premium liiga kümnenda vooru kohtumises alistas täiseduga jätkav Tallinna FC Flora võõrsil 3:1 Viljandi Tuleviku.

VIDEO | Roosnupp tegi Tammeka vastu kübaratriki

11.05.19 ... Jalgpalli Premium liigas alistas Tallinna FCI Levadia 10 vooru kohtumises Tartu Tammeka 7:0, võitjate ridades tegi kübaratriki Mark Oliver Roosnupp.

VIDEO | Kleini ja Pauri väravad panid Nõmme võidule aluse

05.05.19 ... Nõmme Kalju alistas jalgpalli Premium liiga üheksanda vooru kohtumises koduväljakul Tallinna FCI Levadia 2:1.

VIDEO | Paide lõi Maardule kaks vastuseta väravat

04.05.19 ... Jalgpalli Premium liiga üheksandas voorus alistas Paide Linnameeskond koduväljakul 2:0 Maardu Linnameeskonna.

VIDEO | Levadia eksis penaltil, Flora vastas hilise võiduväravaga

28.04.19 ... Jalgpalli Premium liiga kaheksanda vooru kohtumises alistas FC Flora suurrivaalide heitluses FCI Levadia 2:1.

VIDEO | Kasparaviciuse täpne peaga löök tõi Transile võidu

27.04.19 ... Jalgpalli Premium liiga kaheksandas voorus alistas JK Narva Trans võõrsil Maardu Linnameeskonna tulemusega 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi 65. mänguminutil Julius Kasparavicius.

VIDEO | Osipovi ja Budniku väravad tõid Levadiale võidupunktid

21.04.19 ... Jalgpalli Premium liiga seitsmendas voorus alistas FCI Levadia Jevgeni Osipovi ja Jevgeni Budniku väravates Paide Linnameeskonna 2:0.

VIDEO | Plotnikovi väravad tõid Narvale teise võidu

20.04.19 ... Koduses jalgpalli meistriliigas teenis võidulisa JK Narva Trans, kes alistas võõrsil Tartu JK Tammeka tulemusega 2:1. Tammeka eest oli resultatiivne Martin Jõgi, kuid Narvale tõi võidu kaks värvat löönud Viktor Plotnikov.

VIDEO | Liliu hooaja esimesed väravad tõid Kaljule kolm punkti

14.04.19 ... Jalgpalli Premium liigas sai liiga mullune parim väravakütt Liliu kirja enda selle hooaja esimesed väravad, kui aitas Kaljul kodus alistada Tammeka 2:0.

VIDEO | Flora võitis Transi tänu penaltile

13.04.19 ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga kuuenda vooru kohtumises võõrsil JK Narva Transi 1:0.

VIDEO | Kuressaare lõi Tallinna Kalevile kaks vastuseta jäänud väravat

07.04.19 ... Jalgpalli Prmeium liiga viienda vooru kohtumises alistas FC Kuressaare liigatabeli punase laterna meeskonna Tallinna Kalevi tulemusega 2:0.

VIDEO | Kaks korda võrku sahistanud Budnik tõi Levadiale võõrsil võidu

03.04.19 ... Jalgpalli Premium liigas oli Tallinna FCI Levadia võõrsil üle JK Narva Transist 2:1. Väravad lõid Levadia eest 34. ja 36. minutil Jevgeni Budnik ning Transi eest 85. minutil Abdoulaye Diallo.

VIDEO | Flora kolm tabamust andsid tiitlikaitsjale hooaja teise kaotuse

02.04.19 ... Jalgpalli Premium liigas oli FC Flora võõrsil Nõmme Kaljust üle 3:0. Väravad lõid 81. minutil Frank Liivak, 85. minutil Erik Sorga ja 89. minutil Vlasi Sinjavski.

VIDEO | Kuressaare alistas iluväravatest Tuleviku

31.03.19 ... Jalgpalli Premium liiga kolmanda vooru viimases kohtumises avas võiduarve FC Kuressaare, kes sai võõrsil 2:1 jagu Viljandi Tulevikust. Tuleviku poolelt tegi skoori Kaimar Saag, Kuressaare eest lõid väravad Marten Pajunurm ja Sander Laht.

VIDEO | Mašitšev lõi Maardu vastu tõelise iluvärava

17.03.19 ... Jalgpalli Premium liiga teises voorus alistas tiitlikaitsja Nõmme Kalju võõrsil kindlal 5:0 liiga uustulnuka Maardu Linnameeskonna. Seejuures 84. minutil lõi Nikolai Mašitšev tõelise iluvärava.

VIDEO | Transi võidule pani punkti McWoodsi uhke soolorünnak

16.03.19 ... Narva Trans võttis laupäeval suure võidu, kui alistas Premium liiga teise vooru raames võõrsil Tallinna Kalevi 4:0. Lõppskoori vormistas Eric McWoodsi soolorünnak 75. minutil.

VIDEO | Liivak ja Riiberg said hooaja avamängus jala valgeks

10.03.19 ... Jalgpalli Premium liigas alistas FC Flora koduväljakul Frank Liivaku ja Herol Riibergi väravatest 2:0 Viljandi Tuleviku.

VIDEO | Levadia alustas hooaega viie väravaga

09.03.19 ... Tallinna FCI Levadia alustas jalgpalli Premium liiga hooaega Sportland Arenal 5:1 võiduga JK Tallinna Kalevi üle.

VIDEO | Levadia tuli välja kaotusseisust ja lõpetas hooaja teisena

10.11.18 ... Jalgpalli Premium liiga hooaja viimases voorus alistas Tallinna Levadia linnarivaal Flora 2:1 ning lõpetas tabelis Nõmme Kalju järel teisena.

VIDEO | Nõmme Kalju jõudis meistritiitlini nelja värava toel

10.11.18 ... Nõmme Kalju alistas jalgpalli Premium liiga viimase vooru kohtumises kodus Narva Transi 4:1 ja tuli teistkordselt Eesti meistriks.

VIDEO | Vaata Premium liiga 35. vooru parimaid tabamusi

06.11.18 ... Ülitähtsaid väravaid võib oodata juba sellel laupäeval, sest ERR näitab meistritiitli saatuse otsustavaid kohtumisi. Kell 12.50, algab ETV2-s otseülekanne kohtumiselt Nõmme Kalju - Narva Trans, samal ajal näitab ERR-i spordiportaal otsepildis Tallinna klubide Levadia ja Flora vahelist mängu.

VIDEO | Paide ja Kalev lõid kahe peale neli väravat

04.11.18 ... Eesti jalgpalli Premium liiga ainsas tänases kohtumises tegid Paide Linnameeskond ja Tallinna Kalev 2:2 viigi.

VIDEO | Debelko ja Roosnupp tõid Levadiale Narvas kolm punkti

03.11.18 ... Jalgpalli Premium liiga 35. vooru kohtumises alistas FCI Levadia võõrsil Narva Transi 2:1. Külalismeeskonna väravad lõid Roman Debelko ja Mark Oliver Roosnupp, Transi tabamuse eest hoolitses Viktor Plotnikov.

VIDEO | Levadia lõi Tartus kolm väravat

28.10.18 ... Tallinna Levadia alistas jalgpalli Premium liiga 34. vooru kohtumises võõrsil Tartu Tammeka pärast väravateta avapoolaega 3:0.

VIDEO | Vaata Premium liiga 30. vooru parimaid tabamusi

23.10.18 ... Uusi väravaid võib oodata juba laupäeval ja pühapäeval. Laupäeval kell 15.55 alustab ERR-i spordiportaal otseülekannet kohtumiselt Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans. Pühapäeval kell 14.50 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet kohtumiselt Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia.

VIDEO | Kalju läks kahel korral juhtima, kuid Tammeka noppis viigipunkti

21.10.18 ... Jalgpalli Premium liigas mängisid Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka 33. vooru kohtumises 2:2 viiki.

VIDEO | Flora kasuks skoorisid Sorga ja Alliku, Plotnikov realiseeris penalti

20.10.18 ... Eesti jalgpalli Premium liigas teenis kolm võidupunkti Tallinna FC Flora, kes alistas võõrsil JK Narva Transi 2:1.

VIDEO | Liliu iluväravast piisas Flora vastu vaid viigiks

07.10.18 ... Jalgpalli Premium liiga 32. voorus mängisid Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju 2:2 viiki.

VIDEO | Levadia lõi Kalevile võõrsil neli väravat

06.10.18 ... Koduses jalgpalli Premium liigas alistas Tallinna Levadia laupäeval võõrsil Tallinna Kalevi 4:1.

02.10.18 ... Uusi väravaid võib oodata juba kolmapäeval ja laupäeval, sest ERR kannab üle kohtumisi Tallinna FCI Levadia – Nõmme Kalju ja Tallinna JK Kalev – Tallinna FCI Levadia.

VIDEO | Tallinna Kalev lõi Florale üleajaminutitel viigivärava

30.09.18 ... Koduses jalgpalli Premium liigas viigistas JK Tallinna Kalev koduväljakul dramaatilises ja kiires mängus FC Floraga seisu 2:2-le kolmandal üleajaminutil.

VIDEO | Liliu lõi Viljandile värava juba 11. sekundil

29.09.18 ... Jalgpalli Premium liiga 30. voorus võõrustab Nõmme Kalju Hiiu staadionil Viljandi Tulevikku. Liliu viis kodumeeskonna juhtima juba 11. sekundil.

VIDEO | Kirss ja Liliu tõid Kaljule kaheväravalise võidu

23.09.18 ... Premium liiga ainsas pühapäevases kohtumises alistas liiga liider Nõmme Kalju võõral väljakul 2:0 Tallinna Kalevi.

VIDEO | Trans üllatas Paide Linnameeskonda väravatesajuga

22.09.18 ... Koduse jalgpalli Premium liiga 29. voorus alistas neljanda koha meeskond Narva Trans oma lähima jälitaja Paide Linnameeskonna seisuga 5:2.

VIDEO | Flora ja Paide lõid kahe peale üheksa väravat

19.09.18 ... Jalgpalli Premium liiga 28. voorus alistas Tallinna FC Flora koduväljakul Paide Linnameeskonna skooriga 7:2.

VIDEO | Vaata Premium liiga 27. vooru parimaid tabamusi

19.09.18 ... Uusi väravaid võib oodata juba kolmapäeval ja laupäeval, sest ERR kannab üle kohtumisi Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond ja JK Tallinna Kalev – Nõmme Kalju FC.

VIDEO | Levadia lõi Viljandi võrku neli vastuseta jäänud palli

16.09.18 ... Koduses jalgpalli Premium liigas käis Tallinna Levadia jaks üle Viljandi Tulevikust, kes alistati võõrsil 4:0.

VIDEO | Viiki mänginud Flora ja Narva Trans sahistasid võrku neli korda

15.09.18 ... Koduses jalgpalli Premium liigas mängis Tallinna FC Flora koduväljakul JK Narva Transiga 2:2 viiki.

VIDEO | Vaata Premium liiga 26. vooru parimaid tabamusi

11.09.18 ... Uusi väravaid võib oodata juba laupäeval ja pühapäeval, sest ERR kannab üle kohtumisi Tallinna FC Flora – JK Narva Trans ja Viljandi JK Tulevik – Tallinna FCI Levadia.

VIDEO | Levadia ja Kalev lõid kahe peale viis väravat

01.09.18 ... Premium liiga 26. voorus oli FCI Levadia kodusel Kadrioru staadionil 3:2 üle Tallinna Kalevist.

VIDEO | Trans ja Vaprus jõudsid Narvas väravani

31.08.18 ... Jalgpalli Premium liiga ainsas tänases kohtumises tegid Narva Trans ja Pärnu Vaprus president Kersti Kaljulaidi silme all 1:1 viigi.

VIDEO | Flora kostitas Levadiat kolme tabamusega

29.08.18 ... Eesti jalgpalli Premium liiga printsipiaalses duellis alistas Tallinna Flora kodusel A. Le Coq Arenal igirivaal Tallinna Levadia 3:0.

VIDEO | Levadia kostitas Kuressaaret nelja väravaga

25.08.18 ... Jalgpalli Premium liiga 24. voorus oli Tallinna Levadia Kadrioru staadionil 4:0 üle FC Kuressaarest.

VIDEO | Flora lõi külla sõitnud Tammekale viis väravat

24.08.18 ... Premium liiga 24. vooru avakohtumises alistas Tallinna Flora koduväljakul Tartu Tammeka seisuga 5:0.

VIDEO | Premium liiga suurim väravakütt Liliu kõmmutas Paide võrku kolm

18.08.18 ... Koduse Premium liiga ainsas laupäevases kohtumises alistas Nõmme Kalju Liliu kübaratriki toel Paide Linnameeskonna võõrsil 3:0.

VIDEO | Koskori iluvärav aitas Tammekal Kuressaares võita

17.08.18 ... Jalgpalli Premium liiga 23. voorus alistas Tartu Tammeka võõrsil Kuressaare 3:1.

VIDEO | Vaata Premium liiga 21. vooru ilusamaid väravaid

07.08.18 ... Uusi väravaid võib oodata juba reedel ja laupäeval, sest ERR kannab üle kohtumisi Nõmme Kalju FC – FC Kuressaare ja Tallinna FCI Levadia – JK Narva Trans.

VIDEO | Valge väravad tõid Paidele võidu Transi üle

04.08.18 ... Jalgpalli Premium liiga laupäevases ainsas kohtumises alistas Paide Linnameeskond võõrsil 2:1 Narva Transi.