Väravad

VIDEO | Poolaegade alguses löödud kiired väravad tõid Levadiale võidu

20.09.20 ... Jalgpalli Premium liiga 21. voorus alistas Tallinna FCI Levadia A. Le Coq Arenal peetud kohtumises Nõmme Kalju 2:1.

VIDEO | Levadia ja Kuressaare korraldasid mängu lõpus väravatesaju

13.09.20 ... Jalgpalli Premium liiga 20. voorus alistas FCI Levadia pühapäeval võõrsil FC Kuressaare 5:1. Kohtumise viimase kümne minuti jooksul löödi neli väravat.

VIDEO | Paide vastas Tammeka avaväravale kolmega

30.08.20 ... Paide Linnameeskond alistas jalgpalli Premium liiga 19. vooru kohtumises kodus Tartu JK Tammeka 3:1.

VIDEO | Õnnestunud nurgalöök tõi Kaljule võiduvärava

22.08.20 ... Jalgpalli Premium liiga 18. vooru kohtumises alistas Nõmme Kalju võõrsil Viljandi Tuleviku 1:0. Kohtumise ainus värav sündis 60. minutil, mil nurgalöögi järel tegi peaga skoori Kalju ukrainlasest poolkaitsja Vladislav Homutov.

VIDEO | Kalju lõi juba avapoolajal Legionile viis väravat

15.08.20 ... Jalgpalli Premium liiga 17. voorus alistas Nõmme Kalju Kadrioru staadionil TJK Legioni võimsa esimese poolaja toel 6:0.

VIDEO | Volkov kustutas Narva lootused

09.08.20 ... Kahes eelmises mängus võiduta jäänud Nõmme Kalju FC alistas jalgpalli Premium liiga 16. vooru kohtumises JK Narva Transi 3:0.

VIDEO | Nikita Andrejevi kaks tabamust murdsid Viljandi

08.08.20 ... Jalgpalli Premium liiga 16. vooru kohtumises alistas Tallinna JK Legion võõrsil Viljandi Tuleviku tulemusega 2:0.

VIDEO | Paide lõi Legionile kolm vastuseta väravat

01.08.20 ... Eesti jalgpalli Premium liiga 15. vooru kohtumises oli Paide Linnameeskond võõrsil üle Tallinna JK Legionist 3:0.

VIDEO | Paide lõpetas nukra seeria Levadiale löödud nelja väravaga

25.07.20 ... Koduses jalgpalli Premium liigas lõpetas Paide Linnameeskond kolm mängu kestnud kaotuste seeria, kui alistas koduväljakul FCI Levadia 4:2. Paide poolelt oli kahel korral täpne Edrisa Lubega, korra sahistasid võrku Kristofer Piht ja Edgar Tur. Levadia väravad lõid Gando Biala ja Marko Lipp.

VIDEO | Flora alistas Sappineni ja Lepiku väravate toel Levadia

18.07.20 ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga kõige printsipiaalsemas vastasseisus võõrsil Tallinna FCI Levadia 3:1 ja kindlustas tabeliseisu veelgi.

VIDEO | Avapoolaja väravad kukutasid Hiiul Kalevi

12.07.20 ... Jalgpalli Premium liigas alistas Nõmme Kalju pühapäeval koduväljakul 2:0 JK Tallinna Kalevi. 10. minutil lõi värava Kaspar Paur, 45. minutil vormistas lõppseisu Vladislav Homutov.

VIDEO | Flora kolmel väraval oli suur roll Konstantin Vassiljevil

11.07.20 ... Koduse jalgpalli Premium liiga 12. vooru keskses kohtumises võitis valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora kodusel A. Le Coq Arenal Paide Linnameeskonda tulemusega 3:1. Flora väravate autorid olid Konstantin Vassiljev, Rauno Sappinen ja Märten Kuusk, Paide Linnameeskonna eest oli resultatiivne Edgar Tur.

VIDEO | Geoffrey tabamus tõi Transile viimaks võidupunktid

08.07.20 ... Jalgpalli Premium liiga 11. voorus avas tänavuse hooaja võiduarve Narva Trans, kes sai kodumurul jagu Paide Linnameeskonnast 1:0.

VIDEO | Nõmme Kalju hiline värav jättis Levadia võiduta

01.07.20 ... Jalgpalli Premium liiga kümnenda vooru kohtumises mängis Tallinna FCI Levadia koduväljakul Nõmme Kaljuga 1:1 viiki. Väravate autorid olid Bogdan Vaštšuk ja Vladislav Homutov.

VIDEO | Trans ja Levadia lõid mõlemad neli väravat

27.06.20 ... JK Narva Trans ja Tallinna FCI Levadia viigistasid Premium liiga üheksandas voorus suureskoorilises mängus 4:4.

VIDEO | Nõmme Kalju lõi Tammekale kaks väravat

26.06.20 ... Jalgpalli Premium liiga üheksanda vooru avakohtumises alistas Nõmme Kalju võõrsil Tartu Tammeka 2:0.

VIDEO | Flora otsustas Levadia vastu kohtumise saatuse esimese veerandtunniga

17.06.20 ... Jalgpalli Premium liiga hooaja esimeses Tallinna derbis alistas FC Flora linnarivaal FCI Levadia kaheksanda vooru kohtumises ülikindlalt 4:0.

VIDEO | Luts ja Piht saatsid Narva taas tühjade kätega koju

14.06.20 ... Jalgpalli Premium liiga seitsmendas voorus alistas Paide Linnameeskond koduväljakul Narva Transi 2:1. Paide väravate autoriteks olid Siim Luts ja Kristofer Piht, Narva eest oli resultatiivne Aleksandr Zakarljuka.

VIDEO | Levadia ja Tammeka lõid kumbki kaks väravat

13.06.20 ... Tallinna FCI Levadia ja Tartu JK Tammeka tegid jalgpalli Premium liiga seitsenda vooru kohtumises haarava 2:2 viigi.

VIDEO | Teise poolaja väravad tõid Florale Hiiu staadionil võidu

07.06.20 ... Jalgpalli Premium liiga kuuenda vooru kohtumises alistas FC Flora võõrsil 2:1 Nõmme Kalju. Võõrustajad viis juhtima Vladislav Homutov, tiitlikaitsjale tõid võidu Rauno Sappineni ja Rauno Alliku tabamused.

VIDEO | Paide võitles, kuid lasi endale kolm väravat lüüa

03.06.20 ... Jalgpalli Premium liiga viiendas voorus alistas Tallinna FC Flora võõrsil Paide Linnameeskonna tulemusega 3:1. Tiitlikaitsja väravate autoriteks olid Rauno Sappinen ja Konstantin Vassiljev. Paide Linnameeskonna eest oli resultatiivne Siim Luts.

VIDEO | Levadia kostitas Paidet väravasajuga

31.05.20 ... Jalgpalli Premium liiga neljanda vooru kohtumises alistas Tallinna FCI Levadia koduväljakul Paide Linnameeskonna tulemusega 4:1. Võõrustajate väravate autoriteks olid Robert Kirss, Martin Kase (omavärav), Kouakou Fabrice Elysee Kouadio ja Dmitri Kruglov. Külaliste ainsa tabamuse sai kirja Dmitri Kruglov.

VIDEO | Kirsi kaks tabamust tõid Levadiale kolm võidupunkti

24.05.20 ... Jalgpalli Premium liiga kolmanda vooru viimases kohtumises alistas Tallinna FCI Levadia võõrsil Viljandi Tuleviku tulemusega 3:1. Võitjate poolelt sai kaks väravat kirja mängu parimaks valitud Robert Kirss.

VIDEO | Teise poolaja väravad tõid Tammekale avavoorus võidu

08.03.20 ... Koduse jalgpalli Premium liiga avavoor lõppes Tartu Tammeka 2:1 võiduga Viljandi Tuleviku üle.

VIDEO | Armutu Flora saatis Maardu 12 väravaga tagasi esiliigasse

09.11.19 ... Koduse jalgpalli Premium liiga hooajale pani punkti juba varem meistritiitli kindlustanud FC Flora 12:0 võitu Maardu Linnameeskonna üle.

VIDEO | Paide lõi viis aastat järjest teiseks tulnud Levadiale kolm väravat

09.11.19 ... Koduse jalgpalli Premium liiga viimases voorus oli Paide Linnameeskond koduväljakul 3:1 parem FCI Levadiast. Paide lõpetas hooaja neljandana, Levadia sai viiendat sügist järjest teise koha.

VIDEO | Flora lõi Kuressaarele seitse väravat

03.11.19 ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga eelviimase vooru kohtumises FC Kuressaare kindlalt 7:0.

VIDEO | Levadia ja Kalju kohtumises nähti kahte väravat

02.11.19 ... Jalgpalli Premium liiga eelviimase ehk 35. voorus mängisid FCI Levadia ja Nõmme Kalju 1:1 viiki. Väravate autoriteks oli Mark Oliver Roosnupp (Levadia, 19. minut) ja Vladislav Homutov (Nõmme Kalju, 39. minut).

VIDEO | Sorga värav andis Florale põhjuse tähistamiseks

27.10.19 ... Tallinna FC Flora alistas jalgpalli Premium liiga 34. voorus kodus Paide Linnameeskonna 1:0 ja kindlustas meistritiitli.

VIDEO | Levadia lõi Maardu võrku neli palli

26.10.19 ... Jalgpalli Premium liiga 34. vooru kohtumises alistas Tallinna FCI Levadia võõrsil Maardu Linnameeskonda tulemusega 4:1.

VIDEO | Puri kustutas Sorga avavärava järel Flora lootused

20.10.19 ... Tallinna FC Flora kaotas jalgpalli Premium liiga 33. voorus võõrsil Nõmme Kaljule 1:2 ega suutnud meistritiitlit kindlustada.

VIDEO | Narva ja Maardu jõudsid väravani kokku seitse korda

19.10.19 ... Jalgpalli Premium liiga 33. vooru kohtumises alistas JK Narva Trans kodus Maardu Linnameeskonna 5:2.

VIDEO | Tammeka päästis hilise väravaga Levadia vastu punkti

06.10.19 ... Jalgpalli Premium liiga 32. voorus mängisid FCI Levadia ja Tartu Tammeka Lilleküla staadionil 1:1 viiki.

VIDEO | Ainsalu värav tõi Florale väärtuslikud punktid

05.10.19 ... Jalgpalli Premium liiga 32. vooru kohtumises alistas tabeliliider Tallinna FC Flora koduväljakul Narva Transi tulemusega 1:0. Flora eest oli resultatiivne Mihkel Ainsalu.

VIDEO | Henri Järvelaid vormistas tõelise iluväravaga Flora kindla võidu

29.09.19 ... Jalgpalli Premium liiga 31. vooru kohtumises alistas tabeliliider Tallinna FC Flora võõrsil Viljandi Tuleviku 3:0.

VIDEO | Nõmme Kalju kostitas Maardut väravatesajuga

28.09.19 ... Jalgpalli Premium liiga 31. vooru kohtumises alistas tiitlikaitsja Nõmme Kalju Hiiu staadionil liigatabeli viimase võistkonna Maardu tulemusega 4:0. Väravad lõid Aleksandr Volkov (13. minutil) , Andri Markovitš (51.), Aleksandr Kulinitš (61.) ja Robert Kirss (84.).

VIDEO | Flora lõi Tartus kuus väravat

22.09.19 ... Eesti meistritiitli suunas liikuv Tallinna FC Flora alistas Premium liiga 30. vooru kohtumises võõrsil Tartu JK Tammeka koguni 6:1.

VIDEO | Külmavereliselt realiseeritud penalti tõstis Levadia taas teiseks

21.09.19 ... Jalgpalli Premium liiga 30. voorus alistas Tallinna FCI Levadia A. Le Coq Arenal Markus Jürgensoni penaltist Narva Transi 1:0.

VIDEO | Vassiljevi värav kurvastas Levadiat

18.09.19 ... Eesti jalgpalli Premium liiga selle sügise ühes olulisemas kohtumises alistas Tallinna FC Flora kodus kaotusseisust Tallinna FCI Levadia 2:1.

VIDEO | Alli ilus lahendus tõi Kalevile väärtuslikud kolm punkti

17.09.19 ... Jalgpalli Eesti meistriliigas oli Tallinna Kalev teisipäeval koduväljakul 2:1 üle FC Kuressaarest.

VIDEO | Koskori värav kindlustas Tammekale võidu Maardu üle

15.09.19 ... Koduse jalgpalli Premium liiga pühapäevases ainsas mängus alistas Tartu JK Tammeka võõrsil Maardu Linnameeskonna tulemusega 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi 58. minutil Tristan Koskor.

VIDEO | Mata värav päästis Nõmme Kalju Narva Transi vastu kaotusest

14.09.19 ... Koduse jalgpalli Premium liiga 28. voorus mängisid Nõmme Kalju ja Narva Trans valitseva Eesti meistri koduväljakul 2:2 viiki. Väravate autorid olid: Igor Subbotin (Nõmme Kalju; 54. minut), Eric Lemond Mc Woods (Narva Trans, 44.), Markas Beneta (Narva Trans, 52.) ja Max Andrew Mata (Nõmme Kalju, 64.).

VIDEO | Paide ja Flora lõid teineteisele ühe värava

01.09.19 ... Jalgpalli Premium liiga 27. vooru kohtumises mängisid Paide Linnameeskond ja Tallinna FC Flora 1:1 viiki.

VIDEO | Transi kasuks tegid skoori Zakarliuka, Saliste ja Kasparavicius

31.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 27. voorus teenis JK Narva Trans võõrsil kindla 3:0 võidu JK Tallinna Kalevi üle.

VIDEO | Flora võidu rikkus Homutovi värav

28.08.19 ... Koduse jalgpalli kõrgliiga 26. vooru keskses kohtumises mängisid FC Flora ja Nõmme Kalju A. Le Coq Arenal 1:1 viiki. Flora eest läks kirja Sander Puri omavärav ning Kalju eest oli resultatiivne Vladislav Homutov.

VIDEO | Tammeka ja Levadia lõid teineteisele ühe värava

27.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 26. voorus viigistasid Tartu JK Tammeka ja Tallinna FCI Levadia 1:1.

VIDEO | Paide sahistas Maardu võrku viiel korral

25.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 25. voorus teenis võidulisa Paide Linnameeskond, kes alistas liigatabeli punase laterna Maardu Linnameeskonna kindlalt 5:0.

VIDEO | Kalju vastas Levadia avaväravale kahega

24.08.19 ... Nõmme Kalju alistas jalgpalli Premium liiga 25. vooru kohtumises kodus liidermeeskonna Tallinna FCI Levadia 2:1.

VIDEO | Saag ja Ilves tõid Tulevikule Kalju vastu magusa viigi

18.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 24. voorus mängis Nõmme Kalju lõpus edu maha ja leppis Viljandi Tulevikuga 2:2 viiki. Dramaatilise viigipunkti tõi Tulevikule Indrek Ilvese teisel üleminutil löödud värav.

VIDEO | Maardu sahistas kahel korral Kuressaare võrku

17.08.19 ... Jalgpalli Premium liiga 24. vooru kohtumises alistas Maardu Linnameeskond koduväljakul FC Kuressaare tulemusega 2:1.