Jalgpalli rannaliiga jätkub põnevuskohtumistega

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Rannajalgpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

24. ja 25. juulil toimuvad Pärnus Sportland Beach Arenal tulised rannajalgpalli kohtumised. Samaaegselt peetakse mänge nii Coolbet rannaliigas kui ka esiliigas.

Coolbet rannaliigas osaleb neli meeskonda Eestist: BSC Pärnu, SK Augur Enemat, Nõmme BSC Olybet ja BSC Thunder Arvutitark. Läti on esindatud kolme võistkonnaga: FK Beitar, BFS Baltik XL Ropaži ja BSC LAT. Esmakordselt on võistlustules ka Norra meeskond Pure Nordic Water, kes jäi avaetapilt eemale reisipiirangute tõttu.

Rannajalgpalli esiliigas ootab ees juba kolmas etapp ning väljakule tuleb 10 meeskonda: BSC Chromtex, Tickmill, Saue JK, BSC Tradehouse, BSC Türi, FC Moe, Prokon, Schöttli Keskkonnatehnika, Narva BSC ja Kopli City. Kahel eelneval etapil on edu saatnud Pärnu meeskonda BSC Chromtex.

Coolbet rannaliiga ajakava:

24. juuli
kell 13.35 BSC Pärnu – SK Augur Enemat (Coolbet peaväljak)
kell 13.35 Nõmme BSC Olybet – FK Beitar (Tradehouse II väljak)
kell 14.50 Pure Nordic Water – BFS Baltik XL Ropaži (Coolbet peaväljak)
kell 14.50 BSC Thunder Arvutitark – BSC LAT (Tradehouse II väljak)
kell 16.40 Nõmme BSC Olybet – BFS Baltik XL Ropaži (Coolbet peaväljak)
kell 16.40 BSC Pärnu – FK Beitar (Tradehouse II väljak)
kell 18.30 BSC Thunder Arvutitark – SK Augur Enemat (Coolbet peaväljak)
kell 18.30 Pure Nordic Water – BSC LAT (Tradehouse II väljak)

25. juuli
kell 11.30 Nõmme BSC Olybet – SK Augur Enemat (Coolbet peaväljak)
kell 11.30 BSC Pärnu – BSC LAT (Tradehouse II väljak)
kell 12.45 Pure Nordic Water – FK Beitar (Coolbet peaväljak)
kell 12.45 BSC Thunder Arvutitark – BFS Baltik XL Ropaži (Tradehouse II väljak)
kell 15.00 3. koht – 5. koht
kell 15.00 1. koht – 8. koht
kell 16.15 2. koht – 7. koht
kell 16.15 4. koht – 6. koht

Esiliiga ajakava:

24. juuli
kell 9.30 BSC Chromtex – Tickmill (Coolbet peaväljak)
kell 9.30 Saue JK – BSC Tradehouse (Tradehouse II väljak)
kell 10.05 BSC Türi – FC Moe (Coolbet peaväljak)
kell 10.05 Prokon – Schöttli Keskkonnatehnika (Tradehouse II väljak)
kell 10.40 Narva BSC – BSC Chromtex (Coolbet peaväljak)
kell 10.40 Kopli City – Saue JK (Tradehouse II väljak)
kell 11.15 Tickmill – BSC Türi (Coolbet peaväljak)
kell 11.15 BSC Tradehouse – Prokon (Tradehouse II väljak)
kell 11.50 FC Moe – Narva BSC (Coolbet peaväljak)
kell 11.50 Schöttli Keskkonnatehnika – Kopli City
kell 12.25 BSC Chromtex – BSC Türi (Coolbet peaväljak)
kell 12.25 Saue JK – Prokon (Tradehouse II väljak)
kell 13.00 Narva BSC – Tickmill (Coolbet peaväljak)
kell 13.00 Kopli City – BSC Tradehouse (Tradehouse II väljak)
kell 13.40 FC Moe – BSC Chromtex (A. Le Coq III väljak)
kell 14.15 Schöttli Keskkonnatehnika – Saue JK (A. Le Coq III väljak)
kell 14.55 Narva BSC – BSC Türi (A. Le Coq III väljak)
kell 15.25 Kopli City – Prokon (A. Le Coq III väljak)
kell 16.00 Tickmill – FC Moe (Coolbet peaväljak)
kell 16.00 BSC Tradehouse – Schöttli Keskkonnatehnika (Tradehouse II väljak)
kell 16.40 9.-10. koha mäng (A. Le Coq III väljak)
kell 17.15 7.-8. koha mäng (A. Le Coq III väljak)
kell 17.55 5.-6. koha mäng (A. Le Coq III väljak)
kell 17.55 Poolfinaal I (Coolbet peaväljak)
kell 17.55 Poolfinaal II (Tradehouse II väljak)
kell 19.45 3.-4. koha mäng (Tradehouse II väljak)
kell 19.45 Finaal (Coolbet peaväljak)

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: