Kaotusseisust välja tulnud Legion alistas Transi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna JK Legion
Tallinna JK Legion Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Jalgpalli Premium liiga 20. vooru kohtumises alistas Tallinna JK Legion pühapäeval Narva Transi 2:1.

Kadrioru staadionil 85 pealtvaataja ees peetud kohtumise avavärva lõi 20. mänguminutil Roman Sobtšenko (Narva Trans). Legion viigistas seisu Nikita Andrejevi 58. minuti penaltist ning peanlinlaste ründaja oli õige mees õiges kohas ka 20 minutit hiljem, mil vormistas võõrustajate 2:1 võidu.

Hooaja neljanda võidu teeninud Legion jätkab liigatabelis üheksandal kohal, olles kogunud 20 mänguga 16 punkti. 20 silmaga seitsmendat kohta hoidev Trans jääb nelja punkti kaugusele.