Lisaajal võidu saanud Lightning pikendas võiduseeria 11-mänguliseks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tampa Bay Lightning sai lisaajal võidu.
Tampa Bay Lightning sai lisaajal võidu. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL sai Tampa Bay Lightning võõrsil lisaajal 4:3 jagu Colorado Avalanche'ist ja pikendas võiduseeria 11-mänguliseks.

Võiduvärava viskas Nikita Kutšerov, kui lisaaega oli mängitud 3.03.

Avalanche asus kohtumist esimesel kolmandikul Andre Burakovsky väravast juhtima, kuid teise perioodi alguses viigistas Alex Killorn seisu ja 16 sekundit hiljem viis Cameron Gaunce külalised 2:1 juhtima ning seejärel oli täpne ka Steven Stamkos. Vaheajale mindi Lightningu 3:2 eduseisus, sest poolteist minutit enne perioodi lõppu vähendas Nathan MacKinnon vahet. Kolmanda perioodi 13. minutil viigistas Valeri Nitšuškin seisu ja rohkem normaalajal väravaid ei visatud, seega läks mäng lisaajale.

Avalanche'i ridades sai vigastada Mikko Rantanen, kes sõitis vastu poorti ja tegi õlale liiga. Klubi teatel ootab teda ees mitmenädalane võistluspaus.

Arizona – NY Islanders 2:1
Calgary – Anaheim 6:4
San Jose – Florida 3:5
Las Vegas – Washington 3:2
Colorado – Tampa Bay 3:4 la.