Copa Libertadorese tulise poolfinaali avamängus jäi peale River Plate ({{commentsTotal}})

Rafael Borre
Rafael Borre Autor/allikas: EPA/Scanpix

Lõuna-Ameerika tähtsaimal jalgpalli klubiturniiri Copa Libertadoresel alistas River Plate Argentina igipõliste rivaalide omavahelise poolfinaali avamängus Boca Juniorsi 2:0.

River Plate läks kodustaadionil peetud kohtumist juhtima juba seitsmendal minutil, kui videokorduse järel määratud penaltist sahistas võrku Rafael Borre. Oma teise värava lõid võõrustajad 70. minutil, mil Matias Suareze tsenderdusest skooris Ignacio Fernandez.

Kohtumise jooksul jagati ühtekokku kuus kollast kaart, kui kumbki meeskond sai kolm hoiatust. Üleminutitel teenis Boca poolelt punase kaardi poolkaitsja Nicola Capaldo.

Korduskohtumine turniiri eelmise hooaja finalistide vahel peetakse 22. oktoobril.