Zahkna: ilmselt on oodata, et väga palju lasevad hästi

Foto: ERR

Laskesuusatamise MK-sarja hooaja avaetapil Pokljukas ei saanud mehed planeeritud ajal individuaalset avastarti teha, kuna udu tõttu tuli 20 km tavadistants lükata kolmapäeva pärastlõunalt neljapäeva hommikule. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne Sloveeniast hakkab kell 11.

Eestlasi läheb rajale kolm – Kalev Ermitsa stardinumber on 13, Rene Zahkna stardib numbri alt 75 ja Martin Remmelg pääseb rajale 101. mehena. Kokku on stardiprotokollis 111 võistlejat.

"Täna on uus päev, kõigile on sarnane olukord uuesti. Ega ei olegi midagi teha, peab alati valmis olema. Hooaja alguses nagunii ongi võistluste vahed pikaks aetud, et saaks sisse elada. Talve jooksul tuleb kõvadel meestel isegi kolm võistluspäeva järjest, ma arvan, et ei ole probleemi," ütles Ermits ERR-ile. "Tahan ära lasta ja näidata seda sõidukiirust, mis mul on."

"Tänasest võistlusest on ilmselt oodata, et väga paljud lasevad hästi, kuna see tiir on kõik need päevad olnud tuulevaikne. Tuled laskumisega tiiru ja tõenäosus on päris suur, et nelja nulliga mehi tuleb omajagu. Ise loodan samamoodi. Kui püssi peale saaks, siis on täiesti enda kätes. Ilmselt kui mööda läheb, siis on ikkagi endal ajus lühis olnud – kas liiga vara või liiga hilja päästnud," arutles Zahkna. "Ikkagi laskmisvõistlus, nagu alati."

"See olukord, mis tekkis, ikkagi häirib sportlast," nentis Remmelg. "Sa valmistud ikkagi igaks võistluseks ka vaimselt ette. On väsitav teist korda uuesti samaks võistluseks valmistuda."

"Ootan head laskmist. Kui suudan näidata enda parima laskmise, mis siiani olen distantsis teinud või sellest paremat, siis jääksin rahule," lisas Remmelg. "

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: