Levadia tunnistas Euroopa liiga korduskohtumises taas vastase paremust ({{commentsTotal}})

Jalgpalli Euroopa liiga eelring: FC Levadia - Dundalk
Jalgpalli Euroopa liiga eelring: FC Levadia - Dundalk Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Jalgpalli Euroopa liiga kvalifikatsiooni korduskohtumises pidi Tallinna FCI Levadia leppima võõrsil 2:1 kaotusega Dundalk FC-le.

Iirima klubi Dundalk FC läks mängu juhtima 31. minutil, kui Patrick Hoban võrku sahistas. Eduseisu suurendati veelgi, kui kaks minutit hiljem oli täpne Michael Duffy. Enne esimese poolaja lõppu suutis ühe värava tagasi lüüa Levadia ridades mängiv ukrainlane Roman Debelko. Kohtumise teine poolaeg möödus väravateta.

Meistriliiga mullune teine klubi kaotas avamängus Dundalk FC-le 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi Dylan Connoly. Kahe mängu kokkuvõttes kaotasid eestlased Iirimaa klubile seisuga 1:3. See tähendab, et Tallinna Levadia langes Euroopa liigast välja.