Rangers võitis ning viis poolfinaalseeria otsustavasse seitsmendasse mängu

New York Rangers
New York Rangers Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Jäähoki Stanley karikavõistlustel võitis New York Rangers idakonverentsi poolfinaalseeria kuuendas kohtumises 5:2 Carolina Hurricanesi ning viis seeria edasipääsu otsustavasse seitsmendasse mängu.

Rangers asus mängu kohe algusest peale juhtima, kui esimesel kolmandikul viskasid väravad Tyler Motte ja Mika Zibanejad. Teisel kolmandikul tegi skoori Rangersi mängumees Filip Chityl, kes viskas kolmandiku jooksul kaks väravat. Teisel kolmandikul avas väravaarve ka Hurricanes, kui täpsed olid Brady Skjai ja Vincent Trocheck.

Viimasele kolmandikule läks Hurricanes vastu kaotusseisus 2:4. Seal otsustas Rangers mängu enda kasuks ära, kui arvulisest ülekaalust viskas värava Artemi Panarin. Hurricanes suutis kolmandal kolmandikul kuuel korral jääda reeglite rikkumise eest arvulisse vähemusse ning seda võimalust Rangers kasutamata ei jätnud.

Otsustav seitsmes mäng peetakse teisipäeva varahommikul kell 3.00.

Toimetaja: Janno Joala