Argentinas jäi kahe punase kaardiga Superclasico viiki

Argentinas jäi kahe punase kaardiga Superclasico viiki Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Argentinas jäi kahe tulise rivaali, Boca Juniorsi ja River Plate'i kohtumine (ehk Superclasico) Diego Armando Maradona nimeliste karikavõistluste raames 2:2 viiki. Mõlemad meeskonnad said ühe punase kaardi.

Boca Juniors läks 10. minutil juhtima, kui Emanuel Mas andis suurepärase tugeva vindiga söödu ja Ramon Abila lõi ühe puutega palli väravasse, vahendab Soccernet.ee.

58. minutil jäi Boca vähemusse, kuna Jorman Campuzano sai oma teise kollase kaardi. River Plate kasutas arvulise ülekaalu ära, lüües kolmeminutilise vahega kaks peaväravat ja pöörates seisu enda kasuks.

80. minutil võttis mäng uue pöörde - ka River jäi kümnekesi, kuna oma teise hoiatuse sai Enzo Perez. Kuus minutit hiljem Boca viigistas, läbisöödu andis endine Manchesteri klubide ja Juventuse staar Carlos Tevez ning värava vormistas Sebastian Villa.