Tulevik alistas Transi, Tammeka oli Tallinna Kalevist parem ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1600516680000 | amCalendar}}
Viljandi Tuleviku mängijad
Viljandi Tuleviku mängijad Autor/allikas: Marit Stepanova/Viljandi JK Tulevik/Facebook

Jalgpalli Premium liiga 21. vooru esimestes mängudes olid võidukad võõrsil mänginud võistkonnad Viljandi Tulevik ja Tartu Tammeka. Päeva viimases matšis mängisid Legion ja Kuressaare viiki.

Trans jäi 57. minutil vähemusse, kui Aleksandr Zakarljuka teenis punase kaardi. Tulevik kasutas arvulise ülekaalu ära ja 74. minutil lõi Nikita Komissarov võiduvärava.

Tallinna Kalev asus kodustaadionil 14. minutil Hannes Anieri väravast Tammeka vastu juhtima, kuid 44. minutil realiseeris Tauno Tekko penalti ja viigistas seisu. Tammekale tõi kolm võidupunkti Tristan Koskor, kes oli 85. minutil 11 meetri karistuslöögil täpne.

Viimases laupäevases matšis viisid Sander Laht ja Märten Pajunurm Kuressaare TJK Legioni vastu koduväljakul juba 18. minutiks 2:0 ette, kuid Dmitri Kovtunovitši 54. ja Nikita Andrejevi 56. minuti tabamused tegid lõppseisuks 2:2.

Tulevik jätkab liigatabelis 27 punktiga viiendal ja Tammeka 23 punktiga kuuendal kohal, ühe mängu enam pidanud Trans on 20 punktiga seitsmes ja Tallinna Kalev vaid üheksa punktiga viimane ehk kümnes. Kahe viimase vahele jäävad 18 punkti kogunud Kuressaare ja 17 punkti peal olev Legion.