Homutov ja Paur tõid Kaljule kolm punkti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Premium liiga: Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia
Premium liiga: Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Nõmme Kalju FC alistas jalgpalli Premium liiga seitsmenda vooru kohtumises võõrsil oodatult JK Tallinna Kalevi võistkonna 4:0.

Esimesel poolajal kostitas Kalevit kahe väravaga Vladislav Homutov (3. ja 36. minutil) ja pausi järel sai samaga hakkama Kaspar Paur (51. ja 90+2.).

Eelmises voorus Florale kaotanud Kalju vähendas sellega vahet Tallinna FCI Levadiaga ühele punktile. Liider Flora jääb nelja silma kaugusele.

Kalev sai teise 0:4 kaotuse järjest, sest eelmisel nädalal jäädi sama tulemusega võõrsil alla Tallinna FCI Levadiale.