Narva Trans lõi võõrsil neli väravat, aga kaotas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

JK Narva Trans
JK Narva Trans Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Jalgpalli Premium liigas pakkusid reedel tõelise väravate tulevärgi Tartu JK Tammeka ja JK Narva Trans, kes kahepeale tabasid puuri kümnel korral. Tammeka võitis 6:4.

Tammeka haaras esimesel poolajal 4:0 edu, kui skoori tegid Patrick Genro Veelma (19. ja 38. minutil), Markus Soomets (27.) ja Mihkel Järviste (42.).

Avapoolaja viimase sõna sai siiski Trans, sest 43. minutil tabas ka Aleksandr Zakarliuka.

Kohe teise poolaja alguses lõi Trans veel ühe värava tagasi, kui 49. minutil skooris Markas Beneta.

Kümme minutit hiljem sai aga Tammeka 11 meetri karistuslöögi. Marko Meerits tõrjus Veelma ürituse, aga kohe saatis tartlane siiski palli külaliste väravasse ja sai nii enda nimele ka kübaratriki.

Enam kui 600 Tartu pealtvaatajat nägi veel kolme tabamust: 74. minutil lõi Eric McWoods (Trans) 3:5 ja minut hiljem Sten Reinkort Tammeka kuuenda värava ning viimasel minutil McWoods oma teise tabamuse.

Premium liiga liider Tallinna FC Flora oli võõrsil üle JK Tallinna Kalevist 2:0. Skoori tegid Rauno Alliku (28. minutil) ja Konstantin Vassiljev (86.).

Tabeliseis: 1. Tallinna FC Flora 58 punkti (23 mängust), 2. Tallinna FCI Levadia 56 (23), 3. Paide Linnameeskond 49 (23), 4. Nõmme Kalju FC 43 (21), 5. Tartu JK Tammeka 29 (24), 6. JK Narva Trans 26 (24), 7. FC Kuressaare 17 (23), 8. JK Tallinna Kalev 16 (23), 9. Viljandi JK Tulevik 15 (22), 10. Maardu Linnameeskond 12 (22).