Itaaliast naasnud noortekoondislane kindlustas Tammekale kodus võidu ({{commentsTotal}})

Markus Soomets
Markus Soomets Autor/allikas: U.C. Sampdoria/Twitter

Jalgpalli Premium liiga 22. voorus alistas Tartu Tammeka koduväljakul Maardu Linnameeskonna 2:0.

Kodumeeskond läks mängu juhtima 58. minutil Mihhail Slaštšjovi kauglöögi läbi, 12 minutit hiljem suurendas Tammeka edu kaheväravaliseks äsja klubiga liitunud Markus Soomets. Viimased poolteist aastat esindas 19-aastane Soomets Itaalias Sampdoria noortemeeskonda.

Mängu 64. minutil astus Tammeka kapten Tauno Tekko peale maas lamanud Alger Džumadilile, kes reageeris seepeale Tekkot jalaga lüües. Maardu mängija teenis punase kaardi ja külalismeeskond lõpetas kohtumise kümnekesi, Tekko pääses aga kollase kaardiga.

Tammeka on 22 mänguga kogunud 23 punkti ja jätkab liigatabelis kuuendal kohal. 12 punkti teeninud Maardu jätkab punase laternana.