Vehklemisjuhid kogunevad ülejärgmisel nädalal tähtsat otsust langetama ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Eesti vehklemiskogukonda on viimastel aastatel saatnud mitmed skandaalid ja segadused võistkondade moodustamisel. ERR-i spordireporter Tarmo Tiisler päris alaliidu juhilt Margus Hansonilt aru, kas asjad saavad paika ja töörahu saabub.

"Me oleme põhimõtteliselt erinevatel tasanditel kokku leppinud, kuidas edasi minna. On vaja teha üks formaalne otsus juhatuse poolt," vastas Hanson. "Oleme küsinud treenerite töörühmalt nõu ja selgitust, et täpsustada neid reegleid, mis tegelikult olid võib-olla liiga üldsõnalised."

"See puudutabki seda, kas tiitlivõistlusel individuaalvõistluse võistkond ja võistkonnavõistluse võistkond on a priori need samad inimesed või võivad nad erinevad olla. Kõigi nende täpsustustega koos juhatus, kui ta 22. novembril koguneb, teeb selle otsuse ära."

Hansoni sõnul laual variant, kus need võivad olla erinevad võistkonnad. "Moodustamise kriteeriumid on meil siiamaani olnud ju sellistena paigas: kolm esimest edetabeli järgi ja see muudatus, mis on tulnud treenerite töörühma poolt on see, et neljas jääb peatreeneri otsustada võistkonnavõistluse puhul. Aga juhatus peab arutama, kas ka individuaalvõistluse puhul."

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: