Paide viigistas kaks korda, aga Kalju võttis ikkagi kolm punkti

{{1646568060000 | amCalendar}}
Nõmme Kalju mängijad.
Nõmme Kalju mängijad. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Premium liiga teises voorus alistas Nõmme Kalju võõrsil 3:2 Paide Linnameeskonna.

Kalju läks mängu juhtima 16. minutil, kui Andre Fortune pettis karistusala vasakus ääres pöördega Paide kaitsjad ära ja andis hea söödu värava alla, kus palli lükkas väravasse Alex Matthias Tamm.

Robi Saarma viigistas 34. minutil Kalju väravavahi Marko Meeritsa ja kaitsja Ioannis Tsivelekidise vahelise arusaamatuse järel, ent Igor Subbotin viis 42. minutil Kalju taas ette.

Kohtumise lõpus jõudis kodumeeskond veel korra viigini, kui 85. minutil realiseeris Deabease ilusa eeltöö Kaimar Saag, aga sellestki ei piisanud: vaid kaks minutit hiljem põrkas pall Henri Järvelaidi tsenderdusest kaitsjatesse ja sealt karistusalas seisnud Tammele, kes lõi oma teise värava ja tõi nii Kaljule võidu.

Kahe võiduga on lisaks Kaljule hooaega alustanud ka Flora, Levadia ja Narva Trans.

Enne mängu:

Mõlemad meeskonnad olid Premium liiga avavoorus võidukad. Paide Linnameeskond alistas võõrsil 3:1 tulemusega Pärnu Vapruse. Paide eest lõi kaks väravat Kristjan Pelt ja ühe värava Siim Luts.

"Pühapäeval lähtume eelkõige enda mängust, kuid teame, et ka Kaljus puhuvad uued tuuled. Kui võistkonna iga liige suudab anda endast maksimumi, siis teenime kodupubliku toetuse ja loodetavasti tagame hea tulemuse," ütles Paide abitreener Ats Sillaste, vahendab Jalgpall.ee.

Nõmme Kalju oli esimeses voorus 2:0 üle FC Kuressaarest. Kaljule tõid võidu Ioannis Tsivelekidise ja Alex Matthias Tamme tabamused. "Esimene mäng peetud ja ees on ootamas järgmine tähtis mäng ja võimalus kasvatada oma enesekindlust! Lähme positiivse emotsiooniga lahingut andma," kinnitas avavoorus Kalju eest skoorinud Ioannis Tsivelekidis.

Pühapäeval lähevad vastamisi ka mullu hõbedale tulnud Tallinna FC Flora ja JK Tallinna Kalev. Kohtumine algab kell 14.30 Sportland Arenal.

Toimetaja: ERR Sport