Levadia mängis teist mängu järjest võidu maha

Premium liiga kohtumine 7. märtsil Tallinna FCI Levadia ja FC Kuressaare vahel
Premium liiga kohtumine 7. märtsil Tallinna FCI Levadia ja FC Kuressaare vahel Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Jalgpalli Premium liiga 17. voorus mängisid FC Kuressaare ja Tallinna FCI Levadia 2:2 viiki.

Kodumeeskond asus kohtumist juhtima 36. minutil, mil skoori avas Mattias Männilaan. Teisel poolajal viisid küll Mark Oliver Roosnupu ja Brent Lepistu tabamused külalised 2:1 juhtima, kuid Rasmus Saare 86. minuti värav päästis saarlastele magusa viigipunkti.

Eelmisel pühapäeval Tartu Tammekaga 1:1 viigistanud Levadia jätkab liigatabelis neljandal kohal, olles kogunud 29 punkti. Liider Flora jääb juba 17 punkti kaugusele. FC Kuressaare hoiab 16 silmaga kaheksandat kohta.