Hunt ja Colts kaotasid viimaste sekka kuuluvale meeskonnale ({{commentsTotal}})

Margus Hunt (paremal) ründamas Jacksonsville Jaguarsi mängijat.
Margus Hunt (paremal) ründamas Jacksonsville Jaguarsi mängijat. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Margus Hundi koduklubi Indianapolis Colts ei suutnud saada ainsatki punkti ning kaotas 0:6 Jacksonsville Jaguarsile, kes seni oli võitnud vaid kolm mängu.

Colts üritas ehk esimesel poolajal liialt, loobus kindlatest löögiväravatest ja üritas touchdown'i, kuid ebaõnnestunult. Kaitseliini mees Hunt pani vastaste mängujuhile ja ründajatele peale kõva pressi, kuid statistikasse läks vaid üks läbimurdel oleva vastase peatamine, vahendab Delfi.

Teise veerandaja lõpus sai Jaguars silmad pähe ja läks löögiväravast juhtima 3:0.

Teine mängupool oli esimesega sarnane – kummagi meekonna rünnak ei suutnud midagi korda saata. Vaid Jaguars sai kirja teise löögivärava. Coltsil oli kohtumise lõpus kaks rünnakut ja võimalus võtta võit, ent hakkama ei saadud.

Pärast tosinat vooru on Coltsil kirjas kuus võitu ja sama palju kaotusi ning play-off'i pääsemiseks tuleb võita järelejäänud neli mängu ning loota teiste abile.