Paide Linnameeskond kaotas soomlastele 3:0 eduseisust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Paide Linnameeskond mängis sõpruskohtumises Soome jalgpalliklubi Turu Palloseura (TPS) vastu 3:0 eduseisu maha ja kaotas 3:5.

Skoori avas Sander Sinilaid, kes suunas Andre Frolovi nurgalöögi peaga posti kõrvale. Teise värava lõi Samson Iyede, kes mängis kiirel vasturünnakul kenasti kokku Yann Michael Yaoga ning lükkas palli alla nurka. Paide kolmanda tabamuse vormistas puurivahiga silmitsi pääsenud Kristofer Piht, kirjutab Soccernet.ee.

Esimese värava lõid soomlased tagasi avapoolaja lõpus otse karistuslöögist. Teise poolaja alguses eksisid Paide mehed söödumänguga oma värava lähistel ja külalised karistasid selle ära. Seejärel tõmbas Edgar Tur oma trahvikastis vastase maha ning kuigi Kristjan Tamme suutis penalti altnurgast tõrjuda, oli lööja tagasipõrganud pallil jaol - 3:3.

76. minutil tegi Paide viis vahetust korraga, saates platsile noored mängijad. Viimasel veerandtunnil lõi TPS veel kaks väravat, haarates eilse Nõmme Kaljult saadud 1:2 kaotuse järel Tallinnast kaasa ka võidu.

Toimetaja: Siim Semiskar