NHL: Arizona teenis lõpuks hooaja esimese võidu

Lawson Crouse (67) koos tiimikaaslastega võitu tähistamas.
Lawson Crouse (67) koos tiimikaaslastega võitu tähistamas. Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jäähokiliigas NHL avas Arizona Coyotes lõpuks võiduarve, alistades 12. mängus kodujääl 5:4 liiga uustulnuka Seattle Krakeni.

Kraken võitis esimese kolmandiku 3:1, teisel perioodil vähendas Travis Boyd vahet ning viimasel kolmandikul jäi omakorda Coyotes 3:1 peale.

Kohe viimase perioodi alguses viigistas Lawson Crouse seisu ning seejärel viis Phil Kessel võõrustajad juhtima. 1.18 enne normaalaja lõppu viigistas Mark Giordano seisu, kuid vaid 13 sekundit hiljem viskas Crouse Coyotesi võiduvärava.

Avakolmandikul oli Coyotesi ridades resultatiivne Antoine Roussel, Krakeni eest tegid mängus skoori veel Jordan Eberle, Yanni Gourde ja Nathan Bastian.

Ottawa – Tampa Bay 3:5
Florida – Carolina 5:2
Winnipeg – NY Islanders 2:0
Buffalo – Detroit 3:4
Columbus – Colorado 4:2
Montreal – Las Vegas 2:5
Pittsburgh – Minnesota 4:5 kv.
Toronto – Boston 5:2