Tammeka viigistas kodus Transiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpalli Premium liiga: Narva Trans - Tartu Tammeka
Jalgpalli Premium liiga: Narva Trans - Tartu Tammeka Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Jalgpalli Premium liiga 13. vooru viimases kohtumises viigistasid Tartu JK Tammeka ja JK Narva Trans 2:2.

Narva läks mängu kahel korral juhtima: 10. minutil skooris Aleksandr Zakarljuka ja 44. minutil Nikita Mihhailov. Tammeka viigistas kõigepealt 18. minutil tänu Tristan Koskorile ja 54. minutil lõi Narva mängija Ofosu Appiah omavärava.

Tabeliseis 13. vooru järel: 1. Tallinna FC Flora 34 punkti (13 mängust), 2. Nõmme Kalju FC 28 (13), 3. Tallinna FCI Levadia 24 (13), 4. Viljandi JK Tulevik 21 (13), 5. Paide Linnameeskond 21 (13), 6. Tartu JK Tammeka 15 (13), 7. FC Kuressaare 14 (13), 8. JK Narva Trans 10 (13), 9. Tallinna JK Legion 10 (13), 10. JK Tallinna Kalev 8.